Absolex isimli üyenin son içerikleri

1. Absolex

İnternette sürekli paket kaybı yaşıyorum.

Merhaba hocam, galiba dediğin gibi driver yükledim sanıyordum LAN driverını yüklememişim. Şimdi yükledim deniyorum. Teşekkür ederim.
  2. Absolex

İnternette sürekli paket kaybı yaşıyorum.

Merhaba, Sürekli bi paket kaybı yaşıyorum ping sonuçlarım aşağıdaki gibi, çözüm bulamıyorum. Ethernet takıyorum aynı, wifi bağlanıyorum aynı. Evdeki diğer 2 bilgisayarda hiç sorun yok. Onlar gayet stabil internete bağlanabiliyor. Teşekkür ederim.
  3. Absolex

Başımdan geçen dolandırıcılık hikayesi...

Valla iyi fikir hocam ben bugün eşimi yemeğe çıkartayım bi :D
  4. Absolex

Valla baya stres yaşattı :D ama çözüldü işte sonuç olarak. Kargoyu göndermeden önce hiç tuzağın içine girmeseydim daha iyi olacaktı valla :D Sağolun hocam valla :D Evet evet teslim aldım gönderdiğim şubeden. Ama teslim alana kadar baya baya stres yaptım.
  5. Absolex

Teşekkür ederim :D
  6. Absolex

thor love and thunder'a gidilirmi

Güzel film, biraz dram biraz aşk, biraz aksiyon tadında.
  7. Absolex

İlk gelenlerin hatrına olsun o kadar :D Hiç bir şekilde ulaşamıyorum ki :D Atmden yolladığı için geri de gönderemiyorum.
  8. Absolex

Evet bende kaldı :D Söyledim yollayayım diye iban veremedi. Tamamdır değiştireyim. Teşekkür ederim.
  9. Absolex

Öncelikle herkese merhaba, 2 3 gündür beni uğraştıran bir dolandırıcılık hikayesini paylaşmak istedim. Hem belki birileri görür ve ben de engel olabilirim bu duruma diye. Birkaç ay öncesine kadar iPad Pro almıştım eşime, eşim biraz kullandıktan sonra daha fazla kullanmayacağına karar verip...
Top Bottom