Acar isimli üyenin son içerikleri

1. A

Ryzen 5000 İşlemci Testlerinde Hangi Oyunları Görmek İstersiniz?

Abi lütfen minecraft 64 chunk testi veya tnt patlatma testi yap
  2. A

50-75 TL arası mouse

arkadaşlar kendi mousemın tekerleği bozulduğu için yeni bir mouse satın almak istiyorum ayarlanabilir makrolu olmasını tercih ederim
  3. A

Grafik amaçlı ekran kartı arıyorum

Çok teşekkğr ederim p1000 lere baktım ama yeterince param olmadığı için oyuncu ekipmanlarına bakmaya başladım
  4. A

Nwme ssd ye gerek varmı

Herkese çok teşekkür ederim
  5. A

Nwme ssd ye gerek varmı

Arkadaşlar yeni bir pc almak istiyorum ve bir sata ssd düşünmüştün ama nwme m2 ssd almak gerkelimi farkını hissedebilirmiyim?
  6. A

Bir çok kaynaktan araitrıyorum ama oyun oynamak ile oyun yapmak arasındaki farkları hiçbir kaynak açıkca söylemeiş
  7. A

Öneriniz için teşekkğr ederim
  8. A

580 1000₺ civarında zor 1600254871 Ben daha çok 570 8GB düşünüyorum
  9. A

Hangi psu yu almalıyım

Bu modeli de önerdiler hangisi daha mantıklı https://www.incehesap.com/cooler-master-mpe-6501-acabw-eu-650w-80-fanli-power-supply-fiyati-43552/
  10. A

Arkadaşlar 1000 TL altı grafik amaçlı bir ekran kartı arıyorum 2.el bulusanız konyada olmasına dikkat ederseniz sevinirim
  11. A

Hangi psu yu almalıyım

Teşekkür ederim 1600254569 Keşke kullanabilsem
  12. A

Masaüstü fotoğraflarınızı paylaşın

Kendi çekmiş olduğum fotoğrafları kullanıyorum ama burası 3MB den büyük dosya atmama izin vermşyor
  13. A

Hangi psu yu almalıyım

https://m.n11.com/gamebooster-gb-l06b-double-ring-rgb-fan-kasa-psu-yok-jbst-gbl06b-P407214082?utm_campaign=akakce_genel&utm_source=comp_akakce&v=1.82.8&utm_medium=cpc
  14. A

Hangi psu yu almalıyım

Tmm
  15. A

Hangi psu yu almalıyım

Psusuz olmayanmı?
Top Bottom