acar_22 isimli üyenin son içerikleri

1. A

GAINWARD RTX 4070 GHOST 12GB GDDR6X 192 Bit Nvidia Ekran Kartı Alınır mı ?

https://www.hepsiburada.com/gainward-rtx-4070-ghost-12gb-gddr6x-192-bit-nvidia-ekran-karti-p-HBCV00004BNYR0?magaza=Hepsiburada&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.98.9 Alınır mı ?
  2. A

İ5-12600kf işlemcili bilgisayara ekran kartı önerisi

Açıkçası hiç kullanmadım ama internette dönen driver problemleri vs. bi ön yargı oluşturdu hocam :(
  3. A

evet vram sıkıntısı çekmekten korkuyorum zaten. Amd ye de bir türlü ısınamadım hocam.
  4. A

Merhaba arkadaşlar i5-12600kf işlemcim var ekran kartım rtx 2060 ekran kartımı yükseltmek istiyorum kafamda 4060 ti var. Sizin verebilceğiniz bir öneri var mı ? Nvidia olursa daha iyi olur.. Bütçem=15 bin
  5. A

Bu Laptopu Tavsiye eder misiniz ?

Teşekkür ederim.
  6. A

Teşekkür ederim hocam
  7. A

https://www.hepsiburada.com/casper-excalibur-g770-1245-bfj0x-b-intel-core-i5-12450h-16gb-ram-1tb-ssd-4gb-rtx3050-freedos-tasinabilir-bilgisayar-pm-HBC00002R2PMS ya da farklı laptop önerisi olan var mı ?
  8. A

Snowman T5 sistemime uyar mı ?

Dostlar selamlar araştırmalarım sonucu snowman T5 almaya karar verdim. Corsair Spec Delta olan kasama sığar diye düşünüyorum. Ancak bu soğutucu Ram slotumu işgal eder mi ? Anakart: Gigabyte h610m Ram :GSKILL 8x2 Ripjaws V 3600MHz CL 18 DDR4
  9. A

Bursa'da güvenilir bilgisayar tamircisi bilen var mı ?

Bursa'da bildiğiniz güvenilir,işini iyi yapan,sistemden anlayan bilgisayar tamircisi var mı ? Yakın zamanda kule tipi soğutucu alıcam ama takmak için kendime güvenemiyorum.
  10. A

Sistemim için uygun kule tipi fan önerisi

Şu an stok soğutucu kullanmaktayım ve sesinden çok şikayetçiyim. Ses sorunu olur mu acaba ?
  11. A

Sistemim için uygun kule tipi fan önerisi

Kasam: Corsair spec delta Anakart: H610m Ekran Kartı: Rtx 2060 İşlemci: İ5 12600KF Kule tipi fan arıyorum ancak alacağım kule tipi fan kasama sığar mı diye endişeliyim.
  12. A

Kule tipi soğutucu almayalı mıyım ?

Teşekkür ederim sıvı soğutma almak isterdim ancak şu an ki bütçem sıvı soğutmaya yetmiyor
  13. A

Çok teşekkürler işlemcimi yeni aldım sayılır. Eski işlemcimde bu kadar fan sesi olmuyordu. Önerebileceğiniz soğutucu var mı ? fiyat performans olarak ?
  14. A

Dostlar selamlar İntel 12. Nesil i5 12600kf işlemcim var. Stok soğutucuyla soğutuyorum ancak sesinden dolayı hiç memnun değilim ayrıca yük altında 80 dereceye kadar çıkıyor. Sizce kule tipi soğutucu alsam daha sessiz olur mu ? Almalı mıyım ? Anakartım H610M kasam corsair spec delta.
  15. A

🥳Donanım Arşivi Ekran Kartı Hediyesi🥳

Hediye edilen arkadaşa şimdiden hayırlı olsun. Güle güle kullansın
Top Bottom