acratno isimli üyenin son içerikleri

1. A

R5 2600X sistemde başarısız hız aşırtma sonrası performans düşüklüğü

Bir ara bende oc yapmıştım ama kasıntı ve takıntılar olduğunu fark edip kapatmıştım sorun düzelmişti sanırım oc acarken işlemci cok ısınıyor ısınıncada kasıntı ve takıntı yapıyor sistemim şu şekilde ryzen 5 2600x Msi tomawark b450 Sapphire rx 590 nitro Ram corsair 3200 pro 2x16 gb
  2. A

Ekran kartı önerisi 2020 Aralık

Haklısınız ama anlamadığım İcin araştırıyorum sizinde fikirlerinizi alıyorum fikirlerinize göre hareket edeceğim zaten coğunluk önerdiğiniz ekran kartını önerdi şuan, yakınım bende
  3. A

Çoğunluk Palit önerdi onu alacağım sanırım ve bir şey daha AMD NVIDIA arasında ne fark var
  4. A

Teşekkür ederim listeye aldım
  5. A

Listeye aldım dursun şuanki, gelen önerilerin hepsini değerlendirmek istiyorum
  6. A

7. A

Palit markası sağlam mı
  8. A

Dediğiniz ekran kartına, baktım güzel kart ama şunu merak ediyorum bu ekran kartı 4gb performansı etkiler mi...
  9. A

Merhaba 2500 TL bütcem var bana Gaming bir ekran kartı önerebilirmisiniz? oyun oynayan biriyim AMD NVIDIA fark etmez
  10. A

AMD ryzen 5 3400g bios gerektiriyor mu

Bunu nasıl çözebilirim tek rem de denedim sonuç alamadım başka bir alternatifi var mı
  11. A

AMD ryzen 5 3400g bios gerektiriyor mu

Merhaba Elimde amd Ryzen 5 3400g var gecenlerde indirimden Asus tuf b450 plus anakartını 800 TL den aldım ben sitemi kurdum ama bir turlu ekran gelmiyor ramlerin yerini deyiştirdim tek tek taktım göruntu kablosunu deyiştirdim biraz araştırma yaptım Asus tuf b450 plus 2 çeşidi varmış biri 3...
  12. A

Monitöre ekran gelmiyor YARDIM

Denedim olmadı malesef 1606774669 İleri dönüşü aldım şuanlık bütcem buna yetti ileri zamanlarda ekran kartı ekliyeceğim malum dolar kurunu biliyorsunuz 1606774740 Birde anakartı indirimde almıştım 800 TL ye
  13. A

Monitöre ekran gelmiyor YARDIM

Merhaba hayırlı aksamlar benim bir sorunum var bir türlü çözemedim garfikli pc topladım kasa ve kablo kurulumunu yaptım kasa çalışıyor ama bir türlü göruntu alamadım monitörum eski olduğu İcin vga girişi var bende alternatif olarak Dönüştürücü aldım yine göruntu alamadım dönuşturucude sorun...
  14. A

Asus Tuf B450-Plus Team T-Force uyumlu mu

Gaming gecesinden indirimli almıştım, baya, hesaplı, geldi normalde daha duşuk modem o paraya alıcaktım şansıma incehesap ta geming gecesine denk geldim 800 TL ye aldım almışken iyi olsun
  15. A

Asus Tuf B450-Plus Team T-Force uyumlu mu

Teşekkür ederim kucuk kardeşim için eba pc toplıyorumda bilmeden satın aldım bazı, sitelerde okudum içime şupe duşmuştu aydınlattığın için çok teşekkür ederim
Top Bottom