addy1234 isimli üyenin son içerikleri

1. A

Su dökülen laptopun wifi yı görmemesi

Merhabalar bugün talihsiz bir olay sonucu laptopuma su döküldü. Arka hava ızgarasından içeri biraz su girdi ve girdiği gibi müdahale etmeye çalışıp suyu temizledim. Fakat temizlemenin sonunda bilgisayara baktığımda wifi yın yok olduğunu gördüm. Aygıt yöneticisinde de kod 10 hatası gösteriyor...
  2. A

Kredi çekebilmek için bankaya iş sahibiyim dersem problem olur mu?

Evet hocam herhangi bir belge talep etmeden anında krediyi hesabıma geçiriyor. Dediğiniz gibi olabilir fakat detaylı bir araştırma yapmama rağmen bu konuya ait hiçbir bilgiyi bulamadım. Davalık bir durum olması halinde benim bu bilgiye erişebiliyor olmam gerekmez mi?
  3. A

Dolandırıcıların benim ve ailemin tc sini bana mail atarak fidye istemesi

Hepinize tek tek tüm içtenliğimde çok teşekkür ediyorum. :)
  4. A

Kredi çekebilmek için bankaya iş sahibiyim dersem problem olur mu?

Merhabalar, aralık ayında 1.5 yıldır açık olan şahıs şirketimi kapattım ve şu an öğrenciyim. Banka öğrenci olduğum için kredi vermiyor fakat işimin devam ettiğini söylersem kredi çekebiliyorum. Krediyi işim olmamasına rağmen, işim varmış gibi göstererek, çekersem bir problem olur mu?
  5. A

Hocam emniyet böyle işler ile hiç uğraşmıyor. Şikayet edilebilecek başka bir platform var mı?
  6. A

Hocam galerine gireriz tarzı tehditlerine de kulak asmıyorum o zaman. Çok teşekkür ederim cevabın için .
  7. A

Merhabalar, benim ve ailemin isim soy isim ve tc kimlik numaraları dolandırıcıların eline bir şekilde düşmüş. Bana mail yoluyla ulaşıp bilgilerimin ellerinde olduğunu ve bilgilerimin fotoğrafını atıp 1000 lira istediler. Başına daha önce böyle bir şey gelen var mı? Ne yapılmalı?
  8. A

Çözüldü✓ RX 6500 XT Kasma Sorunu

Tamamdır çok teşekkür ederim.
  9. A

Çözüldü✓ RX 6500 XT Kasma Sorunu

Hocam merhabalar sorununuz çözüldü mü? Aynı durumu yaşamaktayım. LOL de bile oluyor. Yalnızca Fifa 22 de yaşamadım bu durumu.
  10. A

RX 6500XT bazı oyunlarda FPS i gereğinden az vermesi Ve SSD

Merhabalar arkadaşlar. Öncelikle işlemcim: Ryzen 5 1600AF Ve 240 gb sandisk + 240gb James Donkey ssd kullanmaktayım. İmmortal fenyx rising oyununda 1080p ve low ayarlarda 30 40 fps arası bir performans alıyorum. League of Legends de ultra ayarlarda efektlerin yoğun olduğu yerlerde FPS 90 lara...
  11. A

Masaüstü bilgisayara bluetooth kulaklığı bağlayınca ses bozuluyor

Merhabalar arkadaşlar. TP link bluetooth 5.0 bluetooth alıcısı kasama bağlı ve bluetootha ürünlerimi buradan bağlıyorum. Airpods umu bağladığımda sadece video izlerken herhangi bir problem olmadan sesi alabiliyorum. Fakat skype, discord gibi konuşma programlarına girip devreye kulaklığın...
  12. A

CL Değerimi doğru düşürebilmiş miyim?

Hocam yaptım sanırım Timing değerlerim doğru mu ?
  13. A

CL Değerimi doğru düşürebilmiş miyim?

Tamamdır hocam
Top Bottom