Adeletbakani isimli üyenin son içerikleri

1. Adeletbakani

700 lira kulak içi kulaklık önerisi

Hocam sahtesini nasıl ayırt ederim?
  2. Adeletbakani

700 lira kulak içi kulaklık önerisi

Günlük kullanım için alacağım.
  3. Adeletbakani

Rotring 500 mekanizması bozuldu

İnternet sitesinden dönüş yapmadılar bana hiç. Telefon numarası var sitesinde oradan arayınca bilgilendiriyorlar öyle gönderdim ben.
  4. Adeletbakani

Ödev hakkında fikriniz gerekli

Arkadaşlar 10.sınıfım ve konuşma ödevimiz var. Sunum yapacağım ama ne yapacağım konusunda hiçbir fikrim yok. Elimde direk bir konu yok. Aklıma hiçbirşey gelmiyor yardım edebilir misiniz?
  5. Adeletbakani

Sınıfta kalır mıyım?

En son değişmişti o kalmalar sanki. Bizim hocamız 3 derste kalıyorsun falan demişti.
  6. Adeletbakani

Msi clutch g11 mi gamepower translucent mi daha iyi?

https://www.incehesap.com/msi-clutch-gm11-white-kablolu-gaming-mouse-fiyati-55096/ https://www.incehesap.com/gamepower-translucent-gaming-oyuncu-mouse-fiyati-48462/ Razer deathrader essential mouse'um var. Ama fare tekerleğim bozuk yenisini alacağım serisinden yardım ederseniz sevinirim.
  7. Adeletbakani

10.Sınıf Test kitabı önerisi

Kolay-Normal seviye coğrafya kimya biyoloji ve tarih test kitabı önerebilir misiniz?
  8. Adeletbakani

Metro tarzı kitap önerisi

Selamlar Kocaeli'de bildiğiniz gibi kitap fuarı başladı gidip yararlanayım diyorum bende. Metro tarzı veya önerebileceğiniz farklı kitaplar var mı?
  9. Adeletbakani

XBOX GAME PASSE ZAM GELDİ !!!

Fmye 800 lira vermemek için tek bir sebebim vardı o da zam yedi.
  10. Adeletbakani

7.Sınıf Kaliteli önerilebilecek kaynaklar

Kitap alınca yüksek almazsın. çalışınca yüksek alırsın dostum. O yüzden hangi kitabı alsamdan çok hangi derse çalışsam daha yararlı olur.
  11. Adeletbakani

Gta 5 playlist bu minigamelerin adı ne?

Eray falan oynarken görmüştüm. Arabalar tepeden aşağı inerken uçaklar onları atmaya çalışıyorlardı ne diye geçiyor adı? Birde paraşütlü arabalar puan almaya çalışıyordu şimdiden teşekkürler.
  12. Adeletbakani

Football Manager 2024 alınır mı?

Gamepass te güzel oyun yok benim için. Steam kütüphanemde duruncada ayrı bir tatlı oluyor. Artısı taksit taksit olması işte.
  13. Adeletbakani

Football Manager 2024 alınır mı?

Gamepass ile yaklaşık 8 ay falan oynuyorum abonelik alıp. Gamepass'ten başka bir şey oynamıyorum genelde. 80 lira olunca gamepass hemen hemen aynı fiyata geliyor ve kalıcı olacak kütüphanemde. Mantıklı mı sizce?
  14. Adeletbakani

Papara kart nasıl kullanılır 18 yaş altı kart kullanma

Değişti kuralları hocam. Bende 13'ümde açmıştım şuan aile izni gerekiyor 18 yaş altına.
  15. Adeletbakani

Hiç bir şeye zamanım yetmiyor...

Plan yapman lazım dostum. Eğer 9.sınıftan bu kadar zaman yetmiyor diyorsan ileriki senelerde çok çok zorlanırsın. Gününü düzgün bir şekilde planlaman yararına olur.
Top Bottom