admrc61 isimli üyenin son içerikleri

1. admrc61

Mobil yazılımcı nasıl olunabilir?

Flutter hakkında bilgi iletebilir misin tam olarak nedir? Hangi alanlarda kullanılır? Öğrenim aşaması kolay mıdır?
  2. admrc61

Mobil yazılımcı nasıl olunabilir?

Selamlar arkadaşlar, Benim ismim Ali, 26 yaşındayım. Çalıştığım iş yeri kaynaklı uzun süredir yazılım sektörüne merakım çok fazla arttı. Pandemi öncesi sertifikalı bir kursa yazılmıştım. Yazıldığım kurs C# (web tabanlı eğitim) ve ms SQL içeriyordu. Pandemi kaynaklı kursa başlayışım oldukça...
  3. admrc61

C# Dilinde MVC Sayı Tahmin Oyunu

Arkadaşlar selam, Bir kurstan c# dili ve MVC eğitimi almaktayım. İlk defa yazılım dili öğrenmeye çalışıyorum. Sanırım MVC ile bana komplike geliyor ve tam kavrayamıyorum. İnternette Windows Form halinde bolca bulunan sayı tahmin oyununu MVC ile web uygulaması halini nasıl yazabilirim. Oyunun...
  4. admrc61

C# Dilinde MVC Hakkında Yardım Edebilir Misiniz?

Merhabalar arkadaşlar, C# dili ve MVC hakkında eğitim almaktayım fakat zorladığım konular mevcut. İki konuda da bilgi sahibi olan arkadaşlar bu konuda kendilerini belli ederlerse çok sevinirim. Takıldığım konularda sizlerden yardım almak isterim. Discord kullanıcı adınızı iletmeniz halinde...
  5. admrc61

Öneri Twitch Yayın Kamera Önerisi

Merhabalar, Twitch'de yayınlar açmaya başlıyorum bundan dolayı webcam ihtiyacım ortaya çıktı çok kısa bir araştırma ile Logitech'in c92x serilerinin ön planda olduğunu gördüm. Aşağıdaki 3 linkteki ürünleri çok satanlarda görüyorum fakat aralarında teknik özellik farkına fiyat değişimi değer mi...
  6. admrc61

Öneri Ryzen 3600X CPU soğutucu önerisi

Merhabalar, Sistemimde R5 3600X işlemci kullanıyorum. Twitch'de bu aralar yayın açmaya başladım ve bundan dolayı CPU soğutucusu almaya karar verdim. Fiyat olarak maksimum 700 TL gibi bir limitim var. Alacağım ürün en iyi performansı vermesi ve güvenilir sağlam olması önemlidir. Bu sebepten...
  7. admrc61

Öneri Ryzen 5 3600x ve MSI RTX2060 Ventus XS için Kasa Önerisi

Rankerin önünde filtre yok maaelsef 1608191443 Abdullah reis sen bi el atar mısın konuya :) @Abdullah Hacıgül
  8. admrc61

O kasaya uyumlu filtre bulmak çok zor bence :(
  9. admrc61

Bende ondan korkuyorum açıkcası toz durumu beni ifrit ediyor desem yeridir :D
  10. admrc61

Merhaba arkadaşlar, Sistemimde R5 3600x işemci, Msı RTX2060 Ventus XS ekran kartı ve Msı B450M-A PRO Max ana kart kullanmaktayım. Sisteminde kasa olarak Thermaltake V200 kasa kullanmaktayım. Kasamın hava akışından hiç memnun değilim bu sebepten dolayı değiştirmek istiyorum. Yeni almak...
  11. admrc61

Ryzen 5 3600X için sıvı soğutma silverstone

İçine toz alıyor mu? ileride hava soğutma takarken blokta sorun yaşanır mı? Malzeme kalitesi nasıldır?
  12. admrc61

Maksimum 800 TL Kasa Önerisi

511'de fan sesi sorunu iletenler oluyor. Icue'de cpu fan sınırı çok düşük maalesef. XPG hakkında bilgim yok araştıracağım. Aerocool ise güzel gibi fakat malzeme kalitesinden korkuttular maalesef. 1592835595 Kasa her türlü mükemmel ama filtresi yok maalesef toz almasından dolayı çekiniyorum...
  13. admrc61

Dark'ın kasasının malzeme kalitesinden korkuttular açıkcası. Msı ise toz almaya çok yatkın sanırım ön filtresi bulunmuyor.
  14. admrc61

Ya açıkcası bende bu kasayı düşünüyorum ama ek fan için kontrolcüsünde sanırım yer yok birde ön fanlarında ses sorunu yaşayanlar var sanırım
  15. admrc61

Ryzen 5 3600X için sıvı soğutma silverstone

Kasanızdan memnun musunuz?
Top Bottom