adroaven isimli üyenin son içerikleri

1. A

İkinci monitör laptop olurmu

Laptopumu ikinci monitör olarak kullanmak istiyorum. HDMI monitöre mi takmalıyım yoksa ekran kartınamı takmam lazım, ayriyeten yayın vesaire açmak istersem yansıttan hangisini vermeliyim ana ekran yani vermek isteğim ekranı karşı tarafa vermek için cevablarsanız teşerkkür ederim. Laptop hz im 60...
  2. A

Öneri Hemen alıcam alınır mı? sizce

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B087VLP2RT/ref=ox_sc_act_image_1?smid=A2X48H7IQD8JWE&psc=1
  3. A

Bu kolların bir farkı varmı

ilk defa kolla oynicam sıkıntı çıkarmayan bir kolla oynamak istiyorum dualsense biraz araştırdım bazı oyunlarda etkinleştirilmiyor diyolar bilemedim arada kaldım
  4. A

Sizce bu joystick kol alınır mı??

haklısın şimdi baktım yeni konu açmıştım xbox ve dualsense ps5 arasında fark varmı diye biraz daha bekleyip 3k lık alıcam
  5. A

Bu kolların bir farkı varmı

Oyun kollarına bakıyodum dualsense kablosuz (ps5) ve xbox kontroller ikiside neredeyse 3k hangisini tercih ederdiniz
  6. A

Sizce bu joystick kol alınır mı??

https://www.trendyol.com/crkteknoloji/xbox-one-s-x-pc-uyumlu-kablosuz-wirelles-joystick-kol-p-793577356?boutiqueId=61&merchantId=721609 Fiyat olarak xbox kontroller 3k da satılıyor ve bütçemin hepsini ona harcamak istemiyorum sizce nasıl alınır mı?? Daha iyi önerisi olan varsa yardımcı...
  7. A

Oyuncu koltuğu önerisi

Kaliteli ve rahat önerebileceğiniz oyuncu koltuğu önerisi verebilirmisiniz teşekkürler
  8. A

PSU tıkırtı sesi geliyor

Bütün fanları kontrol ettim hatta bazıları elle durdurup dinledim ama ses psu dan geliyor psu fanına bakmak istedim ama sanırım garantisi gidermiş açarsam içini teknik destek gelen sese normal dedi ses artarsa garantiye verebilirsiniz dedi ama ses şu an az arada bir oluyor cızırtı sesi de zaten...
  9. A

PSU tıkırtı sesi geliyor

3 gün önce yüsek sesli bir şekilde bilgisayrdan tıkırtı sesi gelmeye başladı sanırım psu kaynaklı hddim yok. Dün ve bugün sesler azalmış bir şekilde olmaya başladı. Öncesidende pcyi çalıştırdığım zaman başlıyordu ses şu an belirli bir süre sonra oluyor ve daha az bir tıkırtı sesi geliyor. Teknik...
  10. A

Armoury crate nedir?

Armoury crate e az önce bi göz gezdirdim içinde güncelleştirme falan var onları yapmalımıyım? Bios mu oluyor beni aydınlatırsanız sevinirim. Yapmam gereken ekstra ayarlar falan varmı bide
  11. A

Cp2077 Dlss nasıl olmalı

Teşekkür ederim cevabınız için , sistem özelliklerini yazmayı unutmuşum kusura bakma. Ekran kartım 4060 işlemcim 5 5600
  12. A

Cp2077 Dlss nasıl olmalı

Geforce Experience nin ayarlarını kullanıyorum. Çözünürlük Ölçekleme: DLSS Super Resolution DLSS Super Resolution: Ototmatik Dlss Keskinliği: 0 Dlss ışin oluşturma: Kapalı Dlss Kare oluşturma: Kapalı Işın izleme: Kapalı Sizce ayarlar nasıl? Değiştitmem gereken bişeyler varmı?
  13. A

Kaçak oyun indirilirmi?

Tam anlayamadım pek hakim değilim
  14. A

Kaçak oyun indirilirmi?

The last of us oynamak istiyorum 2k civarında ve bana göre çok pahalı. Sizce kaçak almalımıyım güvenli site vs varsa atabilirmisiniz teşekkürler. İnş yazdıklarım yasak değildir.
  15. A

Çözüldü✓ monitorde bozukluk varmı?

uygulama yerlerini düzenlerken uygulamar iç içe giriyor iç içe girdikten sonra yanına falan zor konuluyor sebebi nedir sizce
Top Bottom