aerys_00 isimli üyenin son içerikleri

1. A

Bu gamepad pc uyumlumudur

Kanka aldın mı gamepadi ? Eğer aldıysan nasıl iyi mi ben de düşünüyorum bunu almayı.
  2. A

Ali koça önerilebilecekler listesi

Fenerin her yıl yaptığı şeyler bunlar. Sezon sonuna doğru gündem değiştirme çabaları, yok biz mağduruz yok eziyorlar ligden çekiliriz.
  3. A

TFF hakem toplantısı yayınlandı

Alın kanka 42.00 dan sonrasını izleyin burada durum nasıl net bir şekilde var mı el. Hakem ne diyor. @Fatih ALEMDAR
  4. A

(y)
  5. A

Tamam kanka siz de gidin oynayın ucl de biz de sizi görelim.
  6. A

Kanka kimi yendiği önemli değil sen diyorsun ki Türk hakemleri yokken 4 5 yiyip geliyorsunuz e siz de yemişsiniz 6 tane Ona bakarsan da daha geçen gün Man United Liverpool'a 4 attı biz de manu yu yendik.
  7. A

Kanka siz nordsj denen takımdan 6 yemediniz mi ben mi yanlış hatırlıyorum. Sadece biz mi yenilmişiz. Ona bakarsan Man United yenerken neden sesizin çıkmadı işinize geldiği gibi konuşuyorsunuz. Bir de Ali Koç geçen 2 saat konuşma yaptı neden çıkıp da TFF istifa diyemiyorsunuz. Biz istifa...
  8. A

Konuşamaz :D
  9. A

10 yıldır dualarla ayaktayız öyle mi :D
  10. A

Tek maç kasımpaşa maçı mı. Tamam kanka sen kendini inandırmışsın zaten daha da ne söylesek fayda etmez. Gülüyor sadece :D
  11. A

Kanka sence bu kamera açısında net olarak belli olmuyor mu eline bir temas olmadığı. Başka kamera açısından bakınca eline mi değiyor top onu anlamadım. O zaman en çok hangi açıca eline değiyorsa ona bakalım ona göre verelim kararları. Tabi ki de eline değip değmediğini anlamak için her açıya...
  12. A

He kanka mı :D
  13. A

Galatasaray mı bu GHYIPERJOIMGKPOERIGUIEJOIRKPOGL. Sen hiç baktın mı skorlar ve dakika ne durumdayken almışsın penaltıları da burda bunları söylüyorsun. Hangisi daha fazla penaltı almış baktın mı. Gözünüzü boyamışlar sizin objektif bile bakamıyorsunuz önünüzdeki şeylere.
  14. A

Yok kanka kendileri sütten çıkmış ak kaşık. Bütün takımlar fenere karşı hükümet fenere karşı kimse feneri sevmiyor fenere karşı oynanıyor.
  15. A

Hocam bunlar hiç konuşulmaz sadece bizim aldığımız penaltılar konuşulur. Fenerin 90+ da aldığı penaltılar normal ama bizimkiler şaibeli öyle mi
Top Bottom