AgNosTic isimli üyenin son içerikleri

1. AgNosTic

Başlangıç açılma problemi

Arkadaşlar bilgisayarı açarken ilk başta monitörü görmüyor power tuşuyla kapatıp tekrar açınca monitörü öyle görüyor ara ara bu şekilde başlatmak canımı sıkıyor tek seferde açmak istiyorum sorun ne olabilir ne yapmam lazım
  2. AgNosTic

Ne yapmalıyım bilemedim?

Arkadaşlar aklım çok karıştı ekran kartı konusunda. Aşağıdaki sistemi aldım. Monitörüm Game power 144hz 27' Kullanmak istediğim ekran kartı Palit GeForce RTX 3070 GamingPro ama bu işlemci için fazla mı ve monitörle 2k da oynasam sorun yaşarmıyım. izlediğim videolara göre anladığım bu sisteme...
  3. AgNosTic

Ekran kartı ne olmalı?

peki tahminen 3060ti ne kadara sürerler beklemeye değecek bir kart ama ne artıları olur 1606241850 neden sorun mu yaşadınız?
  4. AgNosTic

Ekran kartı ne olmalı?

Arkadaşlar aşağıdaki sisteme en uygun güzel diyebileceğiniz ekran kartı ne olur. Fiyat 4000TL civarı ama 5000TLye Zorlamaya çalışıyorum. RTX3070 bekliyim dedim ama çıkış fiyatı ne olur bilmiyorum beni korkutuyor açıkcası dolar tekrardan çıkıyorken *COOLER MASTER MASTERBOX MB511 MESH ÖN PANEL...
  5. AgNosTic

Pc güzel olur mu yoksa uyumsuz kaçar mı?

bilmiyordum 3000 serisinin geleceğini takip etmek lazım tabi ********************************************************************************************************** *COOLER MASTER MASTERBOX MB511 MESH ÖN PANEL 4x120mm ARGB FANLI MidT ATX KASA *MSI MPG X570 GAMING EDGE WIFI Amd X570 Soket AM4...
  6. AgNosTic

@Abdullah Hacıgül 1 buçuk haftadır sistem videosu bekledim yarın nasipse kasa alıcam ama biraz bilgisizim yukardaki hazırladığım sistemi yorumlarmısın olmuş mu olmamışsa ne ekleyebilirim ve nedenini de yazarsan çok mutlu olurum sayende biraz daha bilgi sahibi olabilirim aşağıdaki resimde yıldız...
  7. AgNosTic

Yokmu arkadaşlar 1 yorum yapacak :D
  8. AgNosTic

Arkadaşlar selam sizce aşağıdaki sistem olur mu uyumsuz kalan parça varmıdır ve 2 ekran kartı arasında kaldım sizce hangisi? Bu sistemi tek tek inceledim hoşuma gitti ama bütün halde bilemiyorum tabii ki sizlerin tecrübelerini almak istedim. *COOLER MASTER MASTERBOX MB511 MESH ÖN PANEL 4x120mm...
  9. AgNosTic

yeni PC toplama 7500-8000TL bütçe

teşekkürler baktım sizin sisteme ama anlamadığım bir noktayı açıklarmısınız inanın mantığını anlamadığım için soruyorum^^ sizin kurduğunuz sistemde 8 gb ram var 3000mhz benimkinde 2x-8gb 3200mhz ram var ben m2ssd koydum 500gb sizde 250gb sata ssd var bende 650w psu var sizin sistemde 550w var...
  10. AgNosTic

inceledim dediğim gibi çok anlamıyorum ama bi tık düşük gibi donanımları benim sunduğum 3 sistemde 3200 ram var x2 şeklinde birde anakart aourus pro kötü mü bilemedim ve ssd m2 seçenekli kurmuştum
  11. AgNosTic

Arkadaşlar selam herkese. Yeni pc topluyorum ve donanım konusunda biraz yetersizim özellikle de uyumlu performanslı olması konusunu çözemiyorum^^ Sizlerden ricam bana yardım edermisiniz. Kendimce bişiler yaptım ama alımı gerçekleştirmeden sizlere danışmak istedim. Lütfen aşağıdaki sistemleri...
Top Bottom