ahM3TTTTT isimli üyenin son içerikleri

1. ahM3TTTTT

Ana Konu Amazon Prime Day Başladı!

Ettin mi usta ya.
  2. ahM3TTTTT

Yurtdışından Gelen Klavyede Vergi Ne Kadar Olur?

Dediğiniz gibi baktım ve ÖTV ye mahsus üründe 1000TL vergi çıktı. Ben bu ödemeyi nereden yapıyorum bilginiz var mı?
  3. ahM3TTTTT

Yurtdışından Gelen Klavyede Vergi Ne Kadar Olur?

EPOMAKHER TH80 Almayı planlıyorum 72$ ne kadar vergi çıkar ve vergi çıkarsa ödeme nasıl olur?
  4. ahM3TTTTT

Klassegear mausepad iyi mi?

Mausepad değiştirmeyi düşünüyorum ve Klasse Longteng Huoyun Special Edition 480x400x4 mm E-Sports Oyuncu Mouse Pad (Vaxee) https://amzn.eu/d/d7IijN9 nin tasarımı hoşuma gitti. Alınır mı?
  5. ahM3TTTTT

❌İndirim Bitti! 🔥Blitzwolf BW-KB3 1862TL! 🔥

Köyde olduğumdan alamamıştım daha devam ediyor mu bu kupon işi?
  6. ahM3TTTTT

2000-2500TL %60 KLAVYE ÖNERİSİ

Sağ olun hocam pek bilgim yok klavye konusunda da bunların kablosuzu gecikme falan yapıyor mu?
  7. ahM3TTTTT

2000-2500TL %60 KLAVYE ÖNERİSİ

Genelde FPS oynuyorum ve fazla yer kaplamasını istemiyorum. Kablosuz olsa güzel olur ama şart değil.
  8. ahM3TTTTT

❌İndirim Bitti! CS 2 KAPSÜLLER HALA %75 indirimde

160 attım 350 geldi ama ben enayiyim 350 yi sıfırlayacağım.
  9. ahM3TTTTT

Bilgisayar Oyunda Resetliyor?

Şey yaptım volt 1.4 falandı onu 1,25 e çektim sadece bundan dolayı bu kadar olmaz herhalde ya oturmamıştır herhalde.
  10. ahM3TTTTT

Geçen termal macun değiştirirken oturmamış olabilir belki bakayım yeniden.
  11. ahM3TTTTT

Format atmadan önce stres testi yapayım dedim sıcaklık 100 dereceydi bundan kaynaklı olabilir mi diye düşündüm ama valorant da falan da reset atıyor. PS5 alacaktımda onu erteleyip 5. nesil işlemci + sıvı soğutma işi düzeltir mi sence?
  12. ahM3TTTTT

Voltajı test etmeden önce ryzen masterdan değiştiriyordum onu sildim ama voltaj 1.10 sabitti. Dediğin gibi biosu sıfırlayıp voltajı değiştirebilecek program varsa hepsini silip yada direkt format atıp bir deneyim umarım düzelir. 1687385425 Ona hiç dikkat etmedim. Uzun zamandır temizlemedimde...
  13. ahM3TTTTT

Başta sıcaklıktan sanmıştım ama sıcaklık değerleri de 60 dereceyi geçmiyordu. İşlemci değiştirmeyi düşünüyorum ama bilemedim.
  14. ahM3TTTTT

3-4 Hafta önce işlemci sıcaklık değerleri yüksek(90-95 derece) diye termal macun değiştirdim ve uv yaptım. Başlarda sıkıntı yoktu ama son günlerde kendini resetlemeye başladı. Ryzen mastera her girdiğimde voltaj 1.1 gösteriyor ancak ben biosta 1.25 yapmıştım. Ryzen master üzerinden de 1.25...
  15. ahM3TTTTT

Hyper X Cloud Alpha mı Cloud 2 mi?

Yetebilir belki. Farkı nedir?
Top Bottom