Ahmedie isimli üyenin son içerikleri

1. A

Ekran çözünürlüğüm değişmiyor

Laptopta i3-5005U işlemci ve AMD R5 M330 ekran kartı var oyunlarda veya ana ekranda çözünürlük değişmiyor ne yapmalıyım.
  2. A

Sessiz mouse önerisi

Uygun fiyatlı ve kablosuz sessiz mouse kazım şimdiden teşekkürler
  3. A

240GB SSD CS VALO için yeter mi

240GB James Donkey SSD almayı düşünüyorum sadece LoL VALO CS için yeterli mi? Farklı önerileriniz varsa yazarsanız sevinirim.
  4. A

Routerı nasıl kurmalıyım

abiler evde ana modemden her odaya hat çekili benim odam modeme uzak olmamasına rağmen çekmiyor. Bende odaya Router kurmak istiyorum birkaç video izledim hepsinde farklı bir şey anlatılıyor yardımcı olur musunuz?
  5. A

Masaüstü PC için usb Wi-Fi adaptörü önerisi

Abiler 150 mbps download alıyorum buna uygun çok pahalı olmayan usb wifi önerir misiniz?
  6. A

Yeni ev için beyaz eşya ve televizyon marka tavsiyesi

Abiler yeni ev aldık eşyaları sıfır bayiden alıcaz beyaz eşya ve televizyon için hangi markalara bakayım
  7. A

Air Play desteklemeyen LG Tv ye nasıl bağlanırım ?

En kötü dönüştürücü alıcam sanırım sağol
  8. A

Yazılım güncel diyo ama AirPlayer yok yan sanayi uygulamalara bakıyorum şuan başka bir şey yapamam zaten sanırım
  9. A

04.12.36 yüklü
  10. A

Soru zaten başlıkta var LG Smart Tv ye tableti veya telefonu AirPlay desteklemediği için bağlayamıyorum yardımcı olur musunuz ?
  11. A

Paperlike ekran koruyucu iPencile zarar verir mi ?

Arkadaşlar yaklaşık 1yıldır iPad’imin ekranında paperlike koruyucu var şu sıralar kalemin ucunu aşındırmış gibi geliyor sizce aşındırıyor mu ?
  12. A

Windows 10 ayarlar ve denetim masası silindi

Eyvallah hocam
  13. A

Valla dün akşam son kez kullandım bir daha kullanamadım sonra şuan hiç bir şeye erişemiyorum ana ekranda sağ tık kişileşit yapıyorum aynı hatayı veriyor
  14. A

Windosw belirtilen aygıta veya dosyaya erişemedi diyor ss alamıyorum çünkü ekran görüntüsü aracıda çalışmıyor
  15. A

Abiler bilgisayarda ayarlar ve denetim masası silinmiş giremiyorum internetten baktım ama çözüm bulamadım yardım edin lütfen
Top Bottom