ahmet217 isimli üyenin son içerikleri

1. A

Yardım Fan Argb Hub Onerirmisiniz

Selamünaleyküm. Arkadaşlar ARGB fan coklayici almak istemekteyim kumandali olacak bir ürün dusundugum suydu. https://www.hepsiburada.com/alseye-hub-9-0-argb-5v-3-pin-pwm-12v-4-pin-fan-coklayici-p-HBCV00005US0EG?magaza=demirtekno52 Bu nasildir kullanan kullanmis olan var mi akil verecek...
  2. A

Yardım 200mm kasa fanı önerisi

Selamünaleyküm. Arkadaşlar kasa fanı alacağım 5 adet 200mm olanlarından fakat y splitter PWM bölücü ile kullanmak istiyorum ama anakartın çıkışının alacağım bu fanları besleyebileceğinden şüpheliyim hani yanma duman riski gibi şeyler olur mu bakabilir misiniz...
  3. A

Yardım Bu Kasalardan Hangisi?

Selamın aleyküm. https://www.akakce.com/bilgisayar-kasasi/en-ucuz-deepcool-ch780-argb-3-fanli-siyah-e-atx-oyuncu-kasasi-fiyati,568909464.html https://www.akakce.com/bilgisayar-kasasi/en-ucuz-deepcool-morpheus-argb-fanli-e-atx-oyuncu-kasasi-fiyati,568909463.html bu 2 kasadan birini almayı...
  4. A

Öneri RAMPAGE KULAKLIK KULLANMIŞ ARAKDAŞLARA SORUM

selamın aleyküm arkadaşlar. ses kasmak için rampage kulaklık kullanmış ve ondan daha iyi ses kasan başka yeni nesil kulaklığa geçmiş olan arkadaşlar var mı acaba? bana yardımcı olurmusunuz
  5. A

Yardım Razer BlackShark V2 SE ses kasma konusunda

yok rahatsızda etsin problem yok yahu yeterki şu ayak seslerini rampagedeki c-media chiptseti gibi duyayım bu nasıl iş adamlar kalitesiz kulaklık yapıyor dersin ama kullandığında öyle bi ses kasıyor ki anlatamam neyse bakacağım bu işe. biraz daha araştırayım g pro x de karar kılarım sanırım.
  6. A

elbette yahu o değil bile hatta açmayın diyorlar thx i denediğimde o ses karışıklığı bile gidiyor ama yine ses kasamıyorsun rampage gibi olacak iş değil fiyat problem değil şimdilik yani çok aşırıda değerinden fazla bi kulaklığa veremem ama eğer diyosan ki steelseries nove 7 veya diğerlerinden...
  7. A

ya hiç sorma bu nasıl bi saçma sapan bir kulaklık bir seslerin birbirine karışması saçmalığıdır ses kasamadım mafoldum oyunda bitirdiler beni. yahu rampagede c-media chipsetli ondan bin kat iyi kasıyorum ayak seslerini ve skorum en maximuma geliyor ve en iyi oynayanlarla bile kapışıp...
  8. A

Merhaba ben Razer BlackShark V2 SE aldım fakat eski kulaklığıma göre tamamen berbat bir ses kasma durumu var. Hiçbir şekilde ses düzgün kasamıyorum nedeni ise sesler birbirine giriyor nereden geldiğini anlamıyorsunuz karşı tarafın. Fakat bende Rampage'nin bir modeli vardı yahu onu takıyorum...
  9. A

🔥İndirim HP Omen 27QS 2K 240 Hz IPS Monitör 13299 TL

bizim bir şey yapmamıza gerek yok ki. bu teknoloji ile ilgili bir şey aldığın ürün ile ilgili. displayport 1.4 ve üstü olacak ve bu dp 1.4 te dsc sıkıştırma teknolojisini desteklemesi gerekiyor. monitör üreticisi ile ilgili bir şey. şöyle olabilir illa açacam diyorsanız nvidia kullanıyosanız...
  10. A

bana göre monitör çok güzel alabilirsin. malesef bütün bunların yanında monitörün dsc yi desteklemesi gerekiyormuş ki anca 240hz 10bit full rgbde verebilsin. fakat şunu öneriyor çoğunluğu Dell Alienware AW2723DF bu monitörde dsc var ve 280hz 10 biti açabiliyorsun full rgbde acaba diyorum bunumu...
  11. A

mükemmel tartışmalar sırf bunun için üye oldum. VG27AQML1A bu monitöre sahibim resimde de görülüyor attığın monitör. hbr3 yazıyor dikkat ederseniz. sanırım araştırmalarıma göre bunlar dp1.4 ün bir parçası eklentisi teknolojisiymiş. ben asusun kutusunun içerisinden çıkan dp kablosu ile ancak...
Top Bottom