Ahmetdrmz06 isimli üyenin son içerikleri

1. Ahmetdrmz06

Epic games ten az önce oyun aldım param gitti ama oyun gelmedi

Beyler Farming 19 alcaktım 100 TL 60 liralık kupanda vardı 42 TL ödeme yapmaya çalıştım hata verdi ama param gitti oyunda gelmedi bunlara nasıl ulaşır paramı geri alırım
  2. Ahmetdrmz06

Fortnite girdikten sonra başka oyunlara girince 1000 ping alıyorum

Beyler bilgisayarı açıyorum fortnite oynuyorum sonra başka bir oyuna giriyorum 1000 ping falan oluyor her girdiğim oyunda.Bilgisayarı kapatıp açıyorum olmuyor modemi açıp kapatıyorum olmuyor sadece fortnitede oluyor böyle bişey.Sizce nedeni ne olabilir.
  3. Ahmetdrmz06

Kasama ekstra fan takmak istiyorum anakartta yer yok

Bunun ucunu nereye takıcam ben tam bilmiyorumda
  4. Ahmetdrmz06

https://m.n11.com/arctic-p12-120mm-kasa-fani-acfan00118a-P441942187?gclsrc=aw.ds&&gclid=Cj0KCQjwp4j6BRCRARIsAGq4yMGD-qt3vb0QM6XFHpkBJzdF1G2tDt05zgeXdI-sgOhyTShEmf62PdwaAsYCEALw_wcB
  5. Ahmetdrmz06

Fan olarak arctic p12 takıcam hangi çoklayıcıyı almalıyım link atabilir misin
  6. Ahmetdrmz06

Dark Guardian Nasıldır

Alınır çok şık bir kasa
  7. Ahmetdrmz06

Anakartım asrock b450m hdv r4. 0 ben bulamadım başka türlü nasıl takabilirim
  8. Ahmetdrmz06

VCruntime140.dll Hatası

hatam tam olarak bu rapor falan nasıl yapıcam çok karışık
  9. Ahmetdrmz06

VCruntime140.dll Hatası

Beyler origini indircem bu hatayı alıyorum sabahtan beri uğraştım videolar izledim olmuyor Allah aşkına yardım edin kafayı yicem
  10. Ahmetdrmz06

ryzen 5 2600 1660 super ile darboğaz yapar mı

ryzen 5 2600 1660 super ile darboğaz yapar mı
  11. Ahmetdrmz06

Ekran kartı düşük kullanım

Valorant da denedim fps düşmesi falan yok acaba 8gb Ram olduğu için olabilirim bir 8gb Ram daha sipariş ettim o gelince gene denrim
  12. Ahmetdrmz06

Ryzen 5 2600 fortnite oynuyorum 160 fps sabitliyorum ama 160 fps altına düşüp duruyor ekran kartı %40 falan kullanıyor
  13. Ahmetdrmz06

Arkadaşlar ekran kartım 1660 super oyunlarda %50 kullanımı geçmiyor bu yüzden düşük fps alıyorum nasıl çözebilirim.
  14. Ahmetdrmz06

beyler oyun indirirken uyku moduna alsam bişey olur mu

beyler şuan fortnite indiriyorum uyku moduna alsam indirmeye devam eder mi
Top Bottom