• A
      ahmetgncl, İLK BİLGİSAYARIM İÇİN SON KARAR başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Mesajım biraz yukarıda kaldı gören arkadaşlardan yardım istiyorum lütfen.Bahsettiğiniz dlss ve ddr5 nedir ileriye yönelik midir?
    • A
      ahmetgncl, İLK BİLGİSAYARIM İÇİN SON KARAR başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Kardeşim selamlar bende aynı senin gibi 25k bütçe ile sistem aramaktayım eğer 2-3 k daha koy bu parça seni 5-6 yıl ileri atar derlerse onada açığım.Ama amd...
    • A
      ahmetgncl, 25-30k arası pc lazım başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Amd ile yıldızımız bir türlü barışamadı intel den devam edelim :)
    • A
      https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-i5-13400f-4060-ti-16-gb-msi-gaming-x2-1146913108/detay 2.el olarak şu...
    • A
      Bende aynı şekilde bir konu açacaktım fakat senin açtığını görünce altına yorum yapmayı tercih ettim.Bende aynı şekil intel işlemcili 25k sınırında bir...
    • A
      ahmetgncl, Yardım Hangi işlemciyi almalıyım? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Sanal pc olarak kullanmayı düşünüyorum şu an için daha fazla bütçe oluşturamam.Bunlar dahilinde rami 32 ye çıkarıp anakarta ellemeden işlemci alamaz mıyım...
    • A
      ahmetgncl, İşlemci kategorisinde Yardım Hangi işlemciyi almalıyım? başlıklı bir konu açtı.
      Sistemim biraz eski ve işlerim açısından güncellemek istiyorum kullandığım anakart msi b150m bazooka modeli.Ram şuan 8 fakat 32 ye yükselteceğim bunun yanı...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,575
Üyeler
138,379
Son üye