ahmetulaskaraca isimli üyenin son içerikleri

1. ahmetulaskaraca

Yardım SSD BIOS ekranında görünüyor ama Windows yükleme ekranında görünmüyor!

hocam çok teşekkür ederim oldu fakat şuan iki sorunum daha var touchpaddeki mouse görmüyor ve wifi açılmıyor bunlar sürücü güncellemesiyle düzelecek mi
  2. ahmetulaskaraca

intel 11. nesil işlemci 1705786829 tamamdır hocam hemen deniyorum bilgilendiricem teşekkür ederim şimdiden
  3. ahmetulaskaraca

Merhabalar ablama aldığımız laptopa m2 ssd taktık ama bios ekranında görüp windows yükleme ekranında görünmüyor gözat dediğimde ise Boot (X) olarak görünüyor ne yapacağım lütfen yardım
  4. ahmetulaskaraca

Öneri Laptop M.2 SSD Önerisi

Çok teşekkürler
  5. ahmetulaskaraca

Bütçe ile ilgili pek bir sıkıntı yok ama 1500'ü geçmezse daha iyi olabilir
  6. ahmetulaskaraca

Arkadaşlar selam. Ablama öğrenci indiriminden laptop aldık ama depolaması 128GB yükseltmek istiyoruz bu yüzden laptop için m2 ssd önerisinde bulunabilir misiniz
  7. ahmetulaskaraca

Ofis İçin Bilgisayar Önerisi

Kasa istiyorlarmış. Monitörleri de varmış zaten. Ofisin ana kasası olacakmış
  8. ahmetulaskaraca

Ofis İçin Bilgisayar Önerisi

Arkadaşlar selam. Hukuk bürosunda çalışan bir abimin bilgisayara ihtiyacı var. Sadece office programlarını kullanıp internete girmek istiyorlar. Aynı zamanda ofisin ana bilgisayarı olacakmış. Depolaması 500 civarı da olabilir dedi. Apu sistem tavsiye ettim ama uzun zamandır piyasayı takip...
  9. ahmetulaskaraca

İOS'a Taşı Uygulamasında %1'de Takılı Kalması

ikisi de 5ghz bağlantıyla bağlı şarja da bağlı. 1 saatte aktarılacağı yazıyodu ama şuan 1 dakikada kaldı
  10. ahmetulaskaraca

O kadar yüksek boyutlu falan değil aslında ama 1-1:30 saat civarı bekliyorum
  11. ahmetulaskaraca

Arkadaşlar merhaba. Yeni bir iPhone 11 aldık fakat Android'den İOS'a taşırken "Kalan süre: Yaklaşık 1 dakika" şeklinde takılı kaldı ve yarım saattir 1 dakika diyor. Bu sorunu nasıl çözeriz bilgisi olan var mı?
  12. ahmetulaskaraca

Taksitle iPhone almak için ne yapabilirm?

elden taksitle iphone satan bir yer biliyor musunuz?
Top Bottom