Ahyef isimli üyenin son içerikleri

1. Ahyef

Çözüldü✓ HyperX Cloud 3 wireless alınır mı?

ikiside güzel kulaklık hocam. bütçeniz yeterse c3 almanızı öneririm
  2. Ahyef

Ne demek hocam iyi forumlar
  3. Ahyef

Cloud 3 de fena değil bu konuda ikiside gayet yeterli. Güle güle eskitin hocam memnun olmayacağınızı pek zannetmiyorum hocam. Yine aklınıza soru takılırsa sorabilirsiniz.
  4. Ahyef

TYT çözümlü çıkmış sorular kaynak önerisi

Teşekkürler hocam bu kaynağı aldım. PDF çözümlerini kendim çıkartırım 👍🏻
  5. Ahyef

O kişiden kişiye değişir bana kalırsa. Ben oyun anlamında tatmin olduktan sonra diğer platformlarda sesin gelmesi ve yeterli olması tatmin ediyor beni açıkçası. Kulağımı tırmalayan, rahatsız eden bir etmen görmedim dediğiniz konularda da.
  6. Ahyef

Maalesef yok hocam
  7. Ahyef

Anladım hocam teşekkür ederim lakin benim istediğim şey bu değil yalnız.
  8. Ahyef

Dedikleriniz dijital çözümlü sanırım bu şekilde çözümlere ulaşamaz. Çözümlerin kağıt üstünde olduğu başka bir kaynak biliyor musunuz?
  9. Ahyef

Arkadaşlar merhaba, Cezaevinde bir yakınım var TYT sınavına hazırlanacak. Haliyle çözümlere uygulama üzerinden ulaşma imkanı yok, son 5-10 yılın çözümlü çıkmış sorularını alabileceğim bir kaynak öneriniz var mıdır?
  10. Ahyef

Kusura bakmayın hocam uzun zamandır aktif değildim. Kulaklıktan gerçekten memnunum cloud 2 den geçince bir çığır açmadı bende ama ses kalitesi, batarya süresi, DTS'in kalitesi falan cidden başka bir seviye. Hiçbir anlamda beni üzmedi iyiki almışım dediğim bir kulaklık kendisi. Sadece tek bir...
  11. Ahyef

Kablosuz keyif işi biraz. Ben bir şeyler için kalktığımda rahatsız ediyodu kablo mevzusu ondan geçmek istedim. Kablolu da logitech g pro düşünebilirsiniz o güzeldi, Rtings üzerinden de bakabilirsiniz orda da puanlamalar var 1700515644 Amiral kulaklıklardan kaç yıl oldu hala çalışır durumda bendeki
  12. Ahyef

Genel olarak kulaklıktan memnunum ama çok deneme fırsatım olmadı. Daha iyi ses kalitesi için ayarlar vs vardı onları yapmıştım gayet iyi şuan ses kasma ve müzikler konusunda. Lakin bazı şeylerde ses sanki net değilde biraz derinden, boğuk gibi geliyor birde boştayken bir ses var kulaklıkta...
  13. Ahyef

Siyah; https://www.overgameweb.com/hyperx-cloud-iii-dts-x-kablosuz-oyuncu-kulakligi-siyah-77z45aa Kırmızı; https://www.overgameweb.com/hyperx-cloud-iii-dts-x-kablosuz-oyuncu-kulakligi-kirmizi-77z46aa 1699975229 Hala kargoda hocam geldiğinde paylaşırım
  14. Ahyef

HyperX Cloud 3 wireless aldım fiyat farkından dolayı
  15. Ahyef

Fiyat olarak en cazip o duruyor 5 civarlarında. Razer 8 ve logitech 10, logiteche 10 vermek biraz abartı duruyor ama sonuçta aldığımızda ömürlük kullanıyoruz. Eğer cloud 3 ile aralarında kayda değer bir fark yoksa onu almayı düşünüyorum.
Top Bottom