Aithusa isimli üyenin son içerikleri

1. A

Steam hesabıma dolandırıcı mesaj attı! YARDIM!

Oyunların geri geldi mi
  2. A

Steam hesabıma dolandırıcı mesaj attı! YARDIM!

düzeltildi mi hocam, bi arkadaşımın da başına geldi aynısı
  3. A

Dolandırıcı mı gerçek steam yetkilisi mi ?

Şifesini değiştirmesi yeterli olur mu ?
  4. A

Dolandırıcı mı gerçek steam yetkilisi mi ?

Arkadaşıma bu kullanıcıdan mesajlar geliyor, steam hesabını kapatacağını falan söylemiş, steam desteğe yazmıştı, şu an soruşturmada olduğu için talebiniz reddedildi demiş yine burdan. Bazı oyunları kaldırmış ve arkadaşları falan engellenmiş. Bu dolandırıcı mıdır yoksa gerçek midir ?
  5. A

PUBG Epic Games fiyatı

Pek bi esprisi yok da, ranked falan oynamak için gerekiyor.
  6. A

PUBG Epic Games fiyatı

PUBG nin epic games fiyatı ne kadar bilen var mı ? Yine 13 dolar mı yoksa TL üzerinden bir fiyat mı
  7. A

Fifine Ampligame A6TW RGB Yayıncı USB Mikrofon

Fiyatı ortalama 2800 3000 bandında geziyordu. İtopyada indirimde beyaz ve mavi rengi 2299tl ye kadar düşmüş. İlgilenen varsa alabilir, yorumları falan hep olumluydu https://www.itopya.com/fifine-ampligame-a6tw-rgb-yayinci-usb-beyaz-mikrofon-seti_u23314
  8. A

Youtube music açılmıyor

PC den youtube music le bir şey dinlemek istediğimde hep böyle oluyor, bir türlü başlamıyor. Daha önce yaşayan veya çözümünü bilen var mı ?
  9. A

Pc ye virüs bulaştı

İki tane dosya gösterdi sildim onları. Değişen bir şey yok
  10. A

Pc ye virüs bulaştı

Kaspersky i mi indireyim
  11. A

Pc ye virüs bulaştı

Selamlar, bilgisayara virüs bulaştı ve tüm dosyalar gördüğünüz gibi cdxx formatına dönüştü, hiçbir şeye giremiyorum yardımcı olabilecek var mı ? Tek çare format mıdır ?
  12. A

Discord ses problemi

Selamlar, bilgisayarı her açtığımda discord ses ayarları sıfırlanıyor. Kullanıcının odaya girip çıkma sesi ile konuşma ses düzeyini her seferinde tekrar ayarlamak zorunda kalıyorum, daha önce bunu yaşayan veya çözümünü bilen var mı ?
  13. A

Ekran kartı sürümü hatası, düşük fps

Bazı oyunlar ekran kartı sürümümü yükseltmemi istiyor, son sürüme güncelleyince de başka oyunlarda fps düşüyor. Yapabileceğim bir şey var mı ? Yardımcı olabilir misiniz ?
  14. A

Twitter engelleme sorunu

Twitter da engellediğim veya sessiz aldığım kişiler yine de karşıma çıkıyor. Mesela bir tweet in yorumlarına bakıyorum, bu tweet engellediğin bir hesaba ait diyor, veya sessize aldığın bi hesaba ait diyor. Bundan kurtulma yolu yok mu ?
Top Bottom