Akabatu isimli üyenin son içerikleri

1. A

Yardım Assetto Corsa kaç fps alırım bu sistemle?

Modlu sunucularda akşam yoğunluk olduğu için pek fazla oynayabileceğini düşünmüyorum 40 fps lerde gezer. Gündüz ise maksimum 50-65 arası
  2. A

Horlama sesinden uyuyamıyorum

Benimde arkadaş horluyordu, bir gece kola şişesi fırlatmıştım uyanınca hemen uykuya dalmıştım ama çözümü boşta başka odada yatak varsa git orada yat mutlaka kalmayan oluyordur.
  3. A

Çözüldü✓ Kasaya fan eklemeli miyim? ve de ARGB kontrol olayını nasıl yapabilirim

Anakartında aurasync gibi yazılım varsa bağlayıp kontrol edebilirsin eğer yoksa yeniden başlatma tuşundan ayarlıyorlar genelde onu. Sistemi bir dene, eğer sıcaklık değerlerin yüksek olursa ileride fan alabilirsin ama anakartında adreslenebilir başlık yoksa boşuna Argb alma
  4. A

ŞOK Market indirimleri. Asus TUF IPS 165hz 1ms 3099TL

RTX6600 gördüm sanırım 😄😄
  5. A

Ekran kartı sıcaklık değeri 91

Swft, yabancı sitelerde ayarlar buldum fakat psu gücünü maksimuma çektikleri için overclock yaptıklarını düşündüm o yüzden oynamadım. Önerebileceğiniz ayarlar var mı özellikle fan ayarı.
  6. A

Böyle bir ayar yaptım. Fan sesi 50 dereceden sonra çıkmaya başlıyor yaklaşık olarak 2600 rpm de dönüyor. Ses var ama sıcaklık değerleri 52 yi geçmiyor. Bunun için ortalama bir ayar bilen varsa yardmcı olursa güzel olur.
  7. A

Biraz araştırma sonucunda hotspotun 110’lara çıkması normalmiş. Bende eve geçince değerleri tekrar kontrol edip buraya atacağım. Yorumlarsanız çok sevinirim çünkü ona göre undervolt yapacağım.
  8. A

Hotspotta 2 tane görünen değer var. Birisi hotspot kısmı, diğeri daha düşüktü. Anlamadığım olay görev yöneticisindede hotspottaki ile aynı değeri gösteriyordu. Açılçası 3200 mhz hızda fan çalıştırmak istemiyorum çünkü sesi bile korkutuyor bir şey olacak mı diye.
  9. A

Hwmonitörde max hotspot 91 gördüm, ortalama 85 yazıyordur rdr2 de. Hatta görev yöneticisinden ve amd uygulamasından baktığımda her iki taraftada 85 olduğunu gördüm ve şaşırdım açıkçası.
  10. A

Eve geçer geçmez göndereceğim görüntüyü, hatta size başka türlü ulaşma şansım varsa benim için daha iyi olur.
  11. A

Merhabalar elimde xfx 6600xt 2 fanlı modeli var. Funmark testinde maksimum 72 dereceyi görürken rdr 2 de yüksek-ultra ayarlarda 91 dereceyi gördüğü oldu fakat fan 2200-2100 mhz arasında çalışıyordu. Bu kartın p ve q modu var. Bios 1 ve 2 gibi düşünebilirsiniz. Q modunda bu değerleri alırken p...
  12. A

Rx 6600xt ısı normal mi

Aerocool Trinity Mini 2 X 14cm Rgb 1 X 12cm Rgb Kasa var elimde. Rdr 2 de yüksek ayarlarda 80-85 derecelerde oynatıyor. xfx model ekran kartı
  13. A

İ3 12100f için hangisi tercih edilmeli

Aklıma 6700xt yi soktunuz bak 😄😄
  14. A

Çok teşekkür ediyorum 1671359144 Elimde bu parçalar var, sadece kart alacağım ve monitör 1080p endişem vardı. Çünkü 3060ti darboğaz yapıyor diye biliyorum ve onun karşılığı ise 6600xt
  15. A

İ3 12100f var ve buna uygun uzun süre gidebilecek ekran kartı alacağım. 550w 80+ gold psu var H610-d4 anakart var Rx 6600 mü alsam yoksa 6600xt mi karar veremedim. Sanki 6600xt darboğaz yapacak gibi. Yardımcı olursanız sevinirim
Top Bottom