AKACAN isimli üyenin son içerikleri

1. AKACAN

Öneri Acer Nitro 5 için 1000 TL soğutucu tavsiyesi

Arkadaşlar 1.000 TL bütçe ile hangi laptop soğutucusunu almalıyım sizce? Biraz araştırdım ve çoğu kişinin Zalman NS2000 soğutucusunu önerdiğini gördüm. Sizin önerileriniz nelerdir? Sizce bunu mu almalıyım yoksa daha iyi alternatifler var mı? Laptopum Acer Nitro 5 (2022) bu arada.
  2. AKACAN

Bu 3 laptoptan hangisini seçmeliyim ?

Benim aldığım satıcı direkt Trendyol hocam.
  3. AKACAN

Hocam şu anda da elimde Acer bir laptop var yaklaşık 7 senedir bende içinde i5-4005U işlemcisi var hala daha benim günlük işlerimi yapabiliyor akşamları canım sıkıldığında bir kaç el lol oynatabiliyor kalite olarak bu güne kadar herhangi bir sorun yaşamadım hala her parçası sağlam her tarafı...
  4. AKACAN

Hocam ısınmada pek sıkıntı çıkacağını sanmıyorum sonuçta nitro 5 yeni bir seri değil. Kalite için ise o konuda benim de şüphelerim var fakat performans için biraz kaliteden ödün verebilirim.
  5. AKACAN

Hocam daha bugün sipariş ettim ama biraz daha araştırıp farklı bir Acer buldum 12700h işlemci 4060 ekran kartı 1tb ssd 8gb ram (elime ulaşınca üstündeki ramden bir tane daha alıp 16gb yapacağım.) 165 Hz ekran 2.5 inç ssd yuvalı bir modelini buldum onu satın aldım elime ulaşınca bir inceleme...
  6. AKACAN

Hocam şu an başka bir şey de fark ettim ekran 144 hz olması gerekirken 165 hz yazıyor ram ddr5 olması gerekirken ddr4 yazıyor biraz kumar oynuyorum ama hadi bakalım.
  7. AKACAN

Biraz coinflip olacak ama hadi bakalım şansımı deneyeceğim biraz.
  8. AKACAN

Ya hocam ram alıp takmada herhangi bir sorun yok fakat 3. laptop hem daha ucuz hem daha fazla rama sahip ayrıca msi'nin ekran kartı 45W olarak gözüküyor laptop arşivinde muhtemelen 3. laptopu alacağım yani bu...
  9. AKACAN

Arkadaşlar merhaba yeni bir laptop almayı düşünüyorum fakat bu 3'ü arasında kaldım sizce hangisini almalıyım? 1- https://www.hepsiburada.com/msi-thi...144hz-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV00003YCW2Q 2- ASUS TUF GAMING A15 FA507NU-LP052 AMD RYZEN 7- - PttAVM.com 3- ACER Nitro5 Intel Core...
  10. AKACAN

Yardım Aynı hesap ile oturum açılmış 2 bilgisayarın ağda birbirini görmemesi

2 Adet bilgisayarım var birisi laptop birisi masaüstü ikiside windows 10.Ağdan bir dosya paylaşmaya çalışıyorum ama bilgisayarı görmüyordu sonra ağ sıfırlama ile görmeye başladım ama yinede benden giriş bilgisi istiyor ikiside Microsoft hesabı ile oturum açılı (Hesaplar aynı.) ben ise oraya ne...
  11. AKACAN

A101'de satılacak 128gb usb

Bende düşündüm de koskoca a101 yani
  12. AKACAN

A101'de satılacak 128gb usb

Arkadaşlar a101e bugün usb gelicek acaba gerçekten 128gbmidir ?
Top Bottom