AKeremS isimli üyenin son içerikleri

1. A

Huawei HG658C v2 modem wan ayarları hakkında

Merhabalar, İSS değiştim ve tekrar modem kurulumu yapamıyorum. Müşteri hizmetlerini aradım beraber denedik olmadı, kendileri denedi olmadı, ben zaten günlerdir uğraşıyorum. En son türk telekom görevlileri yönlendirildi. Onlar da modem kurulumunda hata var bu modeme hakim değiliz bilgisayarcıya...
  2. A

🔥İndirim LEGO McLaren Formula 1 Yarış Arabası 76919 Nays + Kupon ile 675TL

Kuponu bulamadım, yardımcı olabilir misiniz?
  3. A

❌İndirim Bitti! LEGO Technic İtfaiye Uçağı Naysla 2250TL

Çok fazla alasım geldi ama kredi kartı borcuna eklemek istemedim. Fiyat çok iyi, kaçırmak istemezdim.
  4. A

🔥İndirim İtopya 7 ürün 7 fırsat kampanyası

Merhabalar, MSİ gamepad kablolu mu? Kablosuz kullanılabiliyor mu?
  5. A

🔥İndirim Xiaomi Mi XMMNT27HQ 27" 1ms QHD Oyuncu Monitörü 6.974,91 TL

https://www.amazon.com.tr/dp/B086DC3WR9/ref=asc_df_B086DC3WR91699588800000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B086DC3WR9&linkCode=asn Arada kaldım açıkçası yardımcı olabilecek var mı?
  6. A

QHD Acer Monitör alınır mı?

https://www.amazon.com.tr/dp/B086DC3WR9/ref=asc_df_B086DC3WR91699588800000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B086DC3WR9&linkCode=asn Bu ürünü almayı düşünüyorum, 7050TL olmuş. Alınır mı sizce?
  7. A

1500TL PC için kulaklık önerisi

Merhabalar aklımda kulaklık alma düşüncesi var. Şu an için Arctis 1 Nova, Corsair HS35, Razer Blackshark V2 X ve Corsair HS55 var. Ne almalıyım karar veremedim. Yardımcı olursanız memnun olurum.
  8. A

Hangi Skin Daha İyi?

Ben olsam Neo-Noir tercih ederdim. Oyun içi görünümü de bence daha iyi.
  9. A

Arctic Freezer34 fan takamıyorum

Evet boşta 30 40 derecelerde ama yük altında da çok ısnmıyor zaten. İçine HotWheels araba vb koyuyorum o nedenle açık sergilemek daha çok hoşuma gidiyor.
  10. A

Farkındayım zaten 40 derecelerde çalışıyor ama takmak istedim. Kasanın yan camı açık olduğu için kasa fanı olarak kullanmayı da düşünmüyorum. Teşekkürler yine de.
  11. A

Teşekkür ederim bilgisayarcılara bir sorarım. Attğınız ürün de işime yarasa bile 45tl ürün + 60 TL kargo var. 2 uyduruk tele 100 lira vermek çok da mantıklı gelmedi.
  12. A

Anakart Güncellemesi

ddr5 anakart alırsanız ram ve işlemci de değişmeniz gerekir.
  13. A

Elimde Arctic Freezer 34 işlemci soğutucu mevcut. Stok olarak 1 adet p12 fan bulunuyor. Ben bir adet daha p12 fan aldım ama fanı takmak için kullanılan tellerden olmadığı için takamıyorum. Fan sabitleme teli bulabilir miyim ya da nasıl fanı takabilirim?
Top Bottom