Alatus_Xiao isimli üyenin son içerikleri

1. Alatus_Xiao

CS-GO DA farklı haritalara maç girerken baya bi uzun sürüyor.

Sistemim DA geçen seferki amd f/p sistemi rx6700 lü fakat csgo da dust 2 de oynadım maçı mesela sonra ardından mirage girmek istesem map yüklenmesi çok uzun sürüyor nasıl düzeltebilirim?
  2. Alatus_Xiao

yeni klavye aldım bazı harfler çalışmıyor

direk bu fiyata set yapmak çok zor dediler buraya daha önce koydum alabilirsin dendi bende aldım
  3. Alatus_Xiao

yeni klavye aldım bazı harfler çalışmıyor

Rampage MEEPO PLUS KM-4-1 RAINBOW USB Gaming Combo Q Set (Klavye+Mouse+Pad+Kulaklık) bu seti aldım klavyede space ve 4 rakamı basmıyor ayarlanabilirmi acil yardım lütfen.
  4. Alatus_Xiao

200-400 ARASI F/P OYUNCU KULAKLIK ÖNERİSİ??

200-400 ARASI F/P OYUNCU KULAKLIK ÖNERİSİ?? AYRICA İTOPYADAKİ BU "https://www.itopya.com/rampage-meepo-plus-km-4-1-rainbow-usb-gaming-combo-q-set-klavyemousepadkulaklik_u20529" SET NASIL. SORUNLARI OLURMU 2 3 AY KULLANIMDA BİLE?
  5. Alatus_Xiao

Çözüldü✓ Sinerji bilgisayar kargoda kutuları geliyormu?

Benim sistem geldi 1 hafta oldu bolt kargo ile.
  6. Alatus_Xiao

Alfais marka HDMI TO VGA dönüştürücü çizikli geldi

allah allah bende ürün amazon tarafına iade etmediğim sürece ücret yatırılmaz yazıyor hertürlü iade edicem zaten yinede bir deniyim.
  7. Alatus_Xiao

nasıl yatırıyor ne alaka ürünü almadan olur mu öyle şey?? iade de direk ürün amazona ulaştıktan sonra iade tutarı gönderilir yazıyor.
  8. Alatus_Xiao

hiçbir fikrim yoktu uyguna güvenilir bir hdmı to vga dönüştürücü biliyorsanız söyleyin lütfen.
  9. Alatus_Xiao

amazondan 2.el mal göz göre göre gelmiş o yüzden değermi diye?
  10. Alatus_Xiao

alfais marka dönüştürücü aldım amazondan daha paketi açmadım hertarafı çizikli ürün gönderdiler elime ne yapmalıyım yardımcı olurmusunuz? yeni ilk sistemimi aldım sisteme zarar vermesinden korkuyorum kullanımda.
  11. 2020-2022 ARASI YKS KİTAPLARI

2020-2022 ARASI YKS KİTAPLARI

Aralarında sıfır, az bakılmış ve çoğu yapılmış soru bankaları fasiküller yaprak testler çözümlü video destekli karekök yayındenizi 3 4 5 palme gibi yayınevlerinin yks kitapları istenilen kitapları istediğiniz gibi seçip alabilirsiniz fiyatlandırma kitapların durumuna göre konuşuluyor. Daha...
  12. 75Hz LG Flatron Satılık

75Hz LG Flatron Satılık

LG Flatron 75hz ekran yeni aldığım sistem için ekranımı değiştirmek için elden çıkarıyorum fiyat hakkında konuşulabilir.( EXPER YAZIYOR FAKAT EXPER HAZIR SİSTEM OLDUĞU İÇİN EXPER YAZISI SADECE STİCKER ORDA ALTINDA LG LOGOSU ORİJİNAL OLARAK VAR)
  13. Alatus_Xiao

Yakın zamanda 144hz f/p monitör kampanyası olur mu?

144hz en uyguna f/p bir ekran lazım. yakın zamanda indirimli ürünler olur mu?
  14. Alatus_Xiao

Eski monitörüm için bu dönüştürücü nasıl?

https://www.amazon.com.tr/Alfais-Monit%C3%B6r-%C3%87evirici-D%C3%B6n%C3%BC%C5%9Ft%C3%BCr%C3%BCc%C3%BC-Kablosu/dp/B087FNTVYJ/ref=sr_1_5?crid=2XPFH9PG0TH33&keywords=vga+to+hdmi&qid=1675678577&sprefix=vga+%2Caps%2C210&sr=8-5 Bu dönüştürücü exper eski monitör için uygunmudur?
  15. Alatus_Xiao

Telefon İçin karma paketler

uygun fiyata sms+dakika+internet paketleri bildiğiniz güncel ne var değişicem güzel bir şey arıyorum.
Top Bottom