Ali B. isimli üyenin son içerikleri

1. Ali B.

Forza Horizon 4 gamepad'a tuş atama

Forza Horizon 4'te tuş atamaları kısmında fren'i L2 tuşuna atayamıyorum. Serbest sürüşdeyken L2 tuşu ESC konumunda kalıyor, yani basınca menüye gidiyor. Bunun bir halli var mı? Gamepadim PS DualShock 3
  2. Ali B.

Minecraft nereye kuruluyor?

Tlauncher uygulamasını ssd diske kurdum. Minecraft otomaik olarak ssd'ye mi kurulucak?
  3. Ali B.

Öneri Beyaz arka aydınlatmalı klavye önerisi

sade görünümlü disko efekti vermeyen klavye arıyorum. Tamamen beyaz ve ya kırmızı ledli olmasını tercih ederim. RGB olupta tüm tuşlara renk atayabileceğim klavye de olur. Membran veya mekanik farketmez. 550 TL'ye kadar önerilerinizi paylaşsanız sevinirim.
  4. Ali B.

Hoparlör temizleme sesi işe yarıyor mu?

Youtube'da bulunan hoparlör temizleme sesleri, hafif cızırtılı ses yapan hoparlörü açar mı? (Cızırtı dediğim sadece ses seviyesini değiştirirken oluyor, normalde gayet güzel ve temiz ses veriyor)
  5. Ali B.

HP M200 mouse alınır mı?

HP M200 mouse almayı düşünüyorum. Artısı, eksisi nedir, kullananlar varsa deneyimlerini paylaşsanız sevinirim. Ve o fiyat civarında (max. 110 TL) diğer mouse önerilerinizi de yapabilirsiniz.
  6. Ali B.

Ekran çözünürlüğü ayarlama

Ekran kartı üzerinden ayarlama yaptım oldu. Teşekkürler
  7. Ali B.

Ekran çözünürlüğü ayarlama

Ekranımın çöznürlüğü 1366×768. Ayarlardan aynı dereceyi seçiyorum amma ekran tam oturmuyor, kenarları kesik kalıyor ve sağ taraf tamamen siyah gözüküyor. Napmalıyım?
  8. Ali B.

Gigabyte A320M S2H sistemi başlatmıyor

Teknik serviste sorunun anakartta olduğu anlaşıldı.
  9. Ali B.

Ryzen 5 1600AF Gigabyte A320M S2H Corsair Vengeance LPX 2×8 gb 3200 mhz ASUS Phoenix GT 1030 OC Kingston A2000 250gb m.2 ssd Seagate 1 TB HDD Cooler Master MWE 500 80+ standart 3× darkFlash RGB fan Bence de nerdese yanlış yapıyorum ama nerede hiç bir fikrim yok. 1 2 gün içinde teknik servise...
  10. Ali B.

Evet yeniydi, 33 ay garantisi devam ediyor, fakat Bakü'de yaşıyorum ve anakartı Türkiyeden, Aptek Teknolojiden aldım. Yani, geri göndermem imkansız
  11. Ali B.

Hepsini denedim, yine olmadı. Ayrıca 24 pin ve 8 pin cpu kablosu anakarta bağlıyken psu'dan hafif cızırtı sesi geliyor. Onları çıkarıp yalnız psu'yu denedim çalıştı tekbaşına
  12. Ali B.

Hayır hiçbir tık olmuyor. Ama psu'yu tamamen kenara alıp yalnız fanları taktım, onlar çalıştı
  13. Ali B.

Selamlar. Toplama PC'mi tamamladıktan sonra çalıştırmayı denedim ama çalışmadı. Tüm kabloları kontrol ettim hepsi yerinde takılıydı. Power kablosunu çıkarıp kısa devre yaptımğımda yine sonuç alamadım. PSU arızalı düşündüm ama çıkarıp kenarda denedim, çalışıyor. Ön fanları bağladım onları da...
  14. Ali B.

Yeni PC hiç çalışmıyor. PSU bozuk mu?

Denedim, hiçbir tık yok
  15. Ali B.

Yeni PC hiç çalışmıyor. PSU bozuk mu?

Yalnız power pin'i çıkarmam yeterli mi? Yoksa diğerlerini de mi çıkarayım?
Top Bottom