Ali Tok isimli üyenin son içerikleri

1. Ali Tok

ASP.NET kayıtları sayfalama işlemi

asp.net ve sql server kullanarak bir web projesi yapıyorum veriler ansayfada datalist ile geliyor ve tabloya her yeni kayıt eklendikçe aşağıya doğru bitmek bilmeden uzayıp gidiyor benim buna sayfalama yapmam laazım ilk defa böyle bir proje geliştiriyorum bulduğum kaynakta da bilmediğim şeyler...
  2. Ali Tok

Sizce Sistem Nasıl?

2 side 10 numara sorunsuz uzun yıllar kullanırsın hayırlı olsun.
  3. Ali Tok

Windows nasıl olucak?

Evet başka bir bir bilgisayar üzerinden en az 8gb usb bellek olacak şekilde windows un iso sunu program aracılığıyla yazdırıp yeni bilgisayarına kurabilirsin.
  4. Ali Tok

Usb vs Pcı wifi adaptör

pci daha sağlıklı olur
  5. Ali Tok

Bir önerim var. Çabuk toplanın!

Evet gerekli herkesin elinden geldiğince dikkat etmesi lazım forum daha yeni zaman geçtikçe bunun önüne geçilir diye düşünüyorum.
  6. Ali Tok

Darboğaz

Bilgisayarda İşlemcinin ekran kartını beslemesi ona yetebilmesi diye bişey var işlemci ekran kartını besleyemediğinde işlemci tüm gücünü kullansa bile ekran kartı tam performansda çalışmıyorsa bu darboğazdır mesela ryzen 3 1200 gibi bi işlemciye gitip rtx2080 takarsan rtx2080 i tam performansda...
  7. Ali Tok

Önü Cam Olan Kasayı Mesh Kasaya Çevirme.

Güzel olmuş eline sağlık.
  8. Ali Tok

SSD Nasıl takılır?

dostum kasanın bir kaç resmini çekip buraya yükleyebilirmisin rica etsem internette bir kullanıcı tarafından çekilmiş resmi yok almayı düşünüyorumda şimdiden teşekkürler.
  9. Ali Tok

Ülke Ve Yönetime Eleştiri

Siyaset yasak.
  10. Ali Tok

Herkes İnternet Hızını Paylaşsın

https://prnt.sc/rn17wq
  11. Ali Tok

Gamepower Saber VS Rampage KBR-96

Saber tercih edebilirsin.
  12. Ali Tok

Görüntü kaybı olmadan video yollama

Gmail üzerinden atabilirsin.
  13. Ali Tok

ram takmak

Hayır anakrartı çıkarmana göre şuan sisteminde bulunan ramin aynısı alıp senkron çalıştırabilirsin, birde rami takarken fişi çek elektrikte olmasın pc.
  14. Ali Tok

Anakartım'ın alacağım ssd ile nasıl uyumlu olduğunu anlarım

hayır olmaz sata ağlantısı olan her sisteme takılır
  15. Ali Tok

Anakartım'ın alacağım ssd ile nasıl uyumlu olduğunu anlarım

şuan piyasada satılan ssd lerin hepsi sata 3 zaten 240 gb de 1tb varsa yeterli olur windows ve çok kullandığın programları ssd kurman yeterli
Top Bottom