Ali Yüksel isimli üyenin son içerikleri

1. Ali Yüksel

6600 TL Bu bilgisayar Alınır mı?

Kesinlikle böyle bi hataya düşme asla etmez bu fiyat.
  2. Ali Yüksel

"Input signal out of range" PS4 hatası

Selamlar, PlayStation 4 Pro'mu kendi monitörüme bağlamak istedim fakat monitörümde HDMI girişi olmadığı için HDMI to DVI dönüştürücüsü aldım. PlayStation'u başlattığımda ise "Input Signal out of range" hatası aldım. İnternetteki çoğu çözümleri denedim çözünürlük düşürme vs. fakat olmadı. PS4'ü...
  3. Ali Yüksel

GTX 750 için F/P işlemci tavsiyesi

8350 aralarından en iyisi fakat anakart ile uyumlu değilmiş maalesef.
  4. Ali Yüksel

FX 8125 işlemci serisini internette bulamadım yanlış bir model yazdınız herhalde
  5. Ali Yüksel

Anakartım ile uyumlu mudur ki ?
  6. Ali Yüksel

Selamlar, bilgisayarımın kötü performansından dolayı yeni bilgisayar almak istedim fakat piyasa uçuk olduğu için şu anki sistemimi yükseltmeye karar verdim. Şu anki işlemcim FX 4100 bilgisayarımda çok düşük performans veriyor ve ekran kartım ile iyi çalışacak çok uçuk fiyat olmayan Valorant, GTA...
  7. Playstation 4 Pro

Playstation 4 Pro

PS4 Pro içerisinde oyunlar ile beraber satılıktır. Çok az kullanılmıştır, tertemizdir, sessiz çalışıyor ve hiçbir sıkıntısı yoktur. İçerisindeki Oyunlar: Grand Theft Auto V, Battlefield 1, Watch Dogs 2, Uncharted 4, Mafia III, NBA2K20, FIFA 17 ve Playstation PLUS oyunları ile birlikte...
  8. Ali Yüksel

8000 TL bütçeyle monitör dahil sistem toplama

Selamlar, 8000 TL bandında oyun için kullanacağım monitörde dahil fiyat performans bir sistem toplamak istiyorum. Fakat şu anki dönemde fiyatlar aşırı derecede fazla gerçekten uygun fiyatlı güzel bir sistem toplamak istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
  9. Ali Yüksel

OCCT PSU testi "crashed" hatası

Merhabalar, bilgisayarımın kapanma sorununu bulmak için PSU testi yapmak istedim. OCCT uygulamasını ilk yüklediğimde Power testini yaptım ve bilgisayarım kapandı fakat bir daha teyit etmek için bugünde yapmak istedim. Testi başlattıktan 4-5 saniye sonra PSU crashed hatası aldım. Not: 6.2.0...
  10. Ali Yüksel

Sistemim kendiliğinden kapanıyor.

Kabloların hepsini çıkartıp tekrardan düzenli bir şekilde bağladım, sorun hala düzelmedi. Kafasına göre kapanıyor anlayamadım.
  11. Ali Yüksel

Sistemim kendiliğinden kapanıyor.

Merhabalar, aylardır bu sorunu çözmeye çalıştım fakat hala hiçbir çözüme kavuşamadım. Bilgisayarım bazen oyunun ortasında bazen normal kullanımda kafasına estiği zaman kendini kapatıyor (komple sistem kapanıyor). Sorunumun ekran kartında olduğunu düşündüm ve ekran kartımı değiştirdim, düzelmedi...
  12. Ali Yüksel

Yardım RX460 FX4100 ile darboğaz yapar mı ?

Sanırım RX 460'tan vazgeçtim fakat 750 Ti'ın 2. el fiyatları fazla geldi. 750 Ti 2.el fiyatı 800 TL, GTX 1030 0.el fiyatıda 800 TL. İkisinin arasında kaldım. 1616506881 Darboğaz test sitelerinin hepsinde RX 460 ile darboğaz yapmıyor çıkıyor. Resmen cevabı bulunamayan soru :D
  13. Ali Yüksel

GTX 750 Ti'ımı tercih etmem daha iyi olur ?
  14. Ali Yüksel

Yüzlerce forum okudum fakat bir tane bile net cevap alamadım. Kimisi çok rahat oynarsın diyor kimisi kesin darboğaz yapar diyor. Ekran kartım bozulduğu için 750 Ti almayı düşünüyordum fakat 2.el bulamadım ve bazı internet sitelerinde 1.300 TL gibi saçma bir fiyat verilmiş. RX 460'nın 2 GB'lık...
  15. Ali Yüksel

Uygun fiyata 750 Ti (Yardım)

Yakın zamanda ekran kartım bozulduğu için yeni bir ekran kartı almaya karar verdim. FX 4100 işlemcim var ve darboğaz olmaması için GTX 750 Ti almaya karar verdim. Sistem eski olduğu için çok fazla yüksek fiyat vermek istemiyorum fakat fiyatlar resmen kafa yemelik resmen adam kazıklıyorlar. Artık...
Top Bottom