ali_altn06 isimli üyenin son içerikleri

1. ali_altn06

BASKETBOL AYAKKABISINDAN ANLAYANLAR YARDIMCI OLABİLİR Mİ

2 3 kez makinaya attım baya yoğun bir şekilde günlük olarak + fittnesde kullandım 1 sene götürdü beni ama dediğim gibi her gün giydim ve biraz hor kullandım açıkcası sağlamlığı gayet iyi
  2. ali_altn06

hocam aşırı rahat yaz kış çıkarmadım
  3. ali_altn06

hocam nikenin direk uygulamasından satın alacağım yurtdışı ürün almayacağım dediğinizi doğru anladıysam kalıbı dar yazmışlar bir numara büyük sipariş vereyim diyorum ne düşünürsünüz
  4. ali_altn06

Hayırlı bayramlar beyler . Günlük kullanım için ayakkabı bakıyorum daha öncesinde adidas runfalcon 3.0 kullandım ama ayakkabı hafif hafif yırtıldı. bu gün nike a baktım şu ayakkabıyı gördüm indirimde ( giannis immortality 3 ) bir arkadasa danıştım günlük kullanım için iyi olmayacagını söyledi...
  5. ali_altn06

KULAKLIK KLAVYE MOUSE ÖNERİSİ 5K BÜTÇE

darmoshark m3 e ne diyorsun hocam
  6. ali_altn06

ABDULLAH ABİNİN PAYLAŞTIGI SİSTEM İÇİN İÇİNE SIVI SOĞUTMA SIGACAK KASA

Arkadaşlar iyi aksamlar. Abdullah abinin yeni paylaştığı sistem için içine sıvı soğutma sığabilecek bir kasa lazım bütçe belli değil
  7. ali_altn06

hocam mouseyi attıgınız site güvenilir midir 1700405544 kulaklık için yukarıdaki arkadasın attıgı setteki kulaklık mı yoksa dediğim gibi void elite mi
  8. ali_altn06

ben kendime almıyorum açıkcası alacak abinin ise eli büyük 1700405127 hocam alienware olanıda atabilirmisin rica etsem 1700405324 mouse boyutu nedir kulaklık olarak hyperx cloud 2 veya corsair void elite daha mı mantıklı olur belki bütçenin bir tık üstüne çıkılabilir
  9. ali_altn06

Arkadaslar iyi günler. Abdullah abinin yayınladığı sistemi bizim abi alabilmiş. 5-6k civarı bütçeye iyi bir kulaklık mouse ve mekanik klavye bakıyoruz . Gaming tarzı olursa çok hoş olur. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler (Aynı zamanda 2k 27inc gaming monitörde bakıyoruz onun bütçesi ayrı...
  10. ali_altn06

30K Bütçeye Pc önerisi

hocam öneri verebilirmisiniz sıvı sogutma ıcın
  11. ali_altn06

30K Bütçeye Pc önerisi

hocam Allah razı olsun ne kadar yardımcı olduğunu bilemessin sistem güzel olmuş kafama yattı çok teşekkür ediyorum
  12. ali_altn06

30K Bütçeye Pc önerisi

tamamdır hocam sağolun önerinize açığım
  13. ali_altn06

30K Bütçeye Pc önerisi

Arkadaşlar selam öncelikle mimarlık işleri için 3d render , sahneleme modelleme gibi işleri yaptıracak render ve oyun gücü yüksek üzmeyecek masaüstü toplama pc tavsiyelerinizi bekliyorum itopya ankara magazasından gidip toplama olarak almayı düşünüyorum bütçe 25k 30k yı geçmesse sevinirim...
  14. ali_altn06

MSİ Mouse optik sensöründen lazer yazıcı sesi geliyor

Arkadaşlar 1 hafta önce itopya indirimlerinden Msi Dm07 optik mouse aldım ancak bu gün bir cızırtı sesi farkettim mousedan geldiğini düşündüm mousun optik kısmına kulagımı yaklaştırdığımda aşırı (hatta suan bile dikkatli dinleyince duyuluyor) bir şekilde lazer yazıcı sesi geliyor normalmidir...
  15. ali_altn06

monitörü cayma hakkım ile iade edebilir miyim?

su videoya bak kanka soruna yardımcı olurmu bilmiyorum
Top Bottom