Alialyy38 isimli üyenin son içerikleri

1. A

FIFA 23 klavye sorunu

Merhaba arkadaşlar ben FIFA 23 oyununu hep klavye ile oynardım arkadaşların gazına gelip f310 game pad aldım ama alışkanlıklarından dolayı bi türlü alışamadım beceremiyorum şimdi tekrar klavyeye geçmek istiyorum ama bi türlü olmuyor ofline modda çalışan klavye fut moduna girince bişekil oluyor...
  2. A

mouse birden bire gitti sorun ne olabilir

Merhaba arkadaşlar rampage phoneix smx-R22 model mouse kullanıyorum geçtiğimiz pazar günü vatan bilgisayardan aldım bu güne kadar sorunsuz kullandım ama bu gün oyun oynarken birden bire mouse çalışmaz oldu bütün tuşlar çalışıyor ama imleç masa üstünde ve oyun menülerinde görünmüyor görünse bile...
  3. A

Bu kırmızı nokta nedir ?

Pazar günü götürdüm servise bıraktım bu gün aradılar gittim yenisi ile değiştirdiler bence bu değişim işi tamamen orda çalışan insanların insiyatifinde yarım saat sürmedi yenisini aldım çıktım
  4. A

Bu kırmızı nokta nedir ?

Yarın vatana gideceğim bakalım ne diyecekler yoksa pzt günü thh ye yazarım
  5. A

Bu kırmızı nokta nedir ?

Konuştum en az 5 tane olması gerekiyor falan dediler
  6. A

Bu kırmızı nokta nedir ?

Valla sıkıntı değil bende veririm araştırdım ayıplı mal katagorisine giriyormuş her şekilde değişmek zorundalarmış ben heyete veririm ne zaman değişirse değişsin
  7. A

Bu kırmızı nokta nedir ?

Valla ne bileyim kardeşim büyük mağza dedik her türlü iletişim olur dedik olmadı
  8. A

Bu kırmızı nokta nedir ?

Sırf böyle sorun çıkar da kargo süresi ile uğraşamam diye gittim vatandan aldım yine de başıma geldi ve dalga geçer gibi değişemeyiz diyorlar paramız ile rezil olduk varya
  9. A

Bu kırmızı nokta nedir ?

merhaba arkadaşlar geçtiğimiz pazar günü vatan bilgisayardan Asus tuf 27 inç monitör aldım eve getirip kurdum sorun yoktu 1 gün sonra bu kırmızı nokta çıktı geri götürdüm ama bunun değişim sebebi olmadığını söyleyerek beni geri gönderdiler sadece siyah ekranda görünüyor bunun ne olduğu hakkında...
  10. A

Asus tuf 1660ti ısınma sorunu

Arkadaşlar ekran kartım Asus tuf 1660ti ve çok fazla ısınma sorunu yaşıyorum 85-90 derecelere kadar çıkıyor ve çok rahatsız edici şekilde kısa süreler ile fan açıp kapatıyor yokmu bunun bir ayarı falan
  11. A

Redmi Note 10 Pro vs Redmi Note 11

Yav dur ortalığı karıştırma iki model arasında kaldım 3. Modele gerek yok 😁
  12. A

Redmi Note 10 Pro vs Redmi Note 11

Redmi note 10 pro 6/128 Resmi note 11 6/128 Bu iki cihaz arasında kaldım siz olsanız hangisini alırdınız ?
  13. A

Sizce hangi kart daha mantıklı

Merhaba arkadaşlar 10 binlira kadar param var ikinci el bir sistem alacağım ama elimdeki paraya Rx570- Gtx1650- 1650süper- ve 5500xt li sistemler buldum ama karar veremiyorum bu kartların hepsi bildiğim kadarı ile 4gb siz olsanız hangi kartı tercih edersiniz ?
  14. A

10-12 bin lira aralığında sistem önerisi

Bende biliyorum ama fiyatlar çok değişik vatan önce 4500-5000 lira bandında fiyat verdi sonradan 9700 lira yaptı 3050 kartları
  15. A

Öneri Türknet mi Türk Telekom mu?

Geçenlerde bende aynı duruma düştüm türknet ile millenicom arasında kaldım ve millenicoma geçtim altyapın 80mps destekliyor dediler 100mps olan paketi aldım şuanda 90-100 arasını çok rahat kullanıyorum hiç de sıkıntı çekmedim sorun da çıkmadı bi araştır derim
Top Bottom