Alim Salman isimli üyenin son içerikleri

1. A

Ekran kartımın ışığı yanmıyor

neresinde olduğunu söylesen yapabilirmiyim ypksa servisemi göndereyim
  2. A

Ekran kartımın ışığı yanmıyor

Ar kadaşlar ekran kartım ASUS RTX 4060 normalde geforce rtx yazısı fln beyaz yanması gerekirken yanmıyor ama ekran kartı sorunsuz çalışıyor fanları fln sebebi ne olabilir? Bİrde armoury create uygulaması ekran kartımı görmüyor yardımcı olabilecek varmıdır? Anakartımda asus prime a620m-k
  3. A

Oyuncu kulaklığı tavsiyesi

Arkadaşlar max 3k bütçem var güzel ve hakkını veren bir lulaklık önerir misiniz?
  4. A

msı immerse gh50 Oyuncu kulaklık

bana önerebilirmisin acaba güzel bir kulaklık
  5. A

msı immerse gh50 Oyuncu kulaklık

Merhabalar iyi günler arkadaşlar ben msı immerse gh50 kulaklığını aldım fakat hoparlör ve 7.1 özelliği Allaha emanet malesef ve ses %80 soldan geliyor şimdi servisemi göndersem daha iyi yoksa iade edip paramımı alsam daha iyi ?
  6. A

bu zımbırtı nedir acaba

takma yöntemini bulmam lazım bide bi sürü vida göndermişler minnacık bakalım
  7. A

bu zımbırtı nedir acaba

bu arkadaş ne işe yarıyor hazır sistem sipariş ettim ve anakart kutusu içinde yollandı bana parmaklarımda tuttuğum alt tarafında mıknatıs var güçlü bişey acaba ekran kartı desteği gibi. birşeymi ?
  8. A

Monitör tavsiyesi lazım setup diziyorumda

Merhaba arkadaşlar iyi günler sizden şöyle f/p 165-240 hz lerde oyuncu monitörü tavsiyesi alabilir miyim acaba? bütçe 8-9k
  9. A

Soğutucu tavsiyesi alabilir miyim?

Amd r5 7500F ve 4060 Dual OC 8GB li sistem için hanfi sıvı soğutucuyu tavsiye edersiniz?
  10. A

4060 ile 4060 dual aradıbdaki fark nedir acaba?

kusura bakmayın yanlış başlık için
  11. A

dual kart sıvı soğutmayla üzmez dmi gider problemsiz bide sisten güzel mi acaba ?
  12. A

hazır sistem alacağım ama 4060 ti kartlı olan sistem tükenmiş bende onun dual versiyonlusunu buldum acaba farkı nedir? Sistemi aşağı paylaşıyorum bakıp yorumlayabilirsniz. https://www.itopya.com/kaanflix-speed_h23838#kategori_9
  13. A

Teknobiyotikten hazır sistem alacağım sizce nasıl güvenebilir miyim?

aga be D 1694524930 ne zaman aldıydın?
  14. A

Teknobiyotikten hazır sistem alacağım sizce nasıl güvenebilir miyim?

parçaların markaları hakkında şüphe duymam gerekmiyor değil mi?
Top Bottom