aliozkanca isimli üyenin son içerikleri

1. A

Anakartımdan bip sesi geliyor ve kapanıyor

neyden kaynaklı olduğunu bilmeden neyi nasıl göndereyim hocam? 1714487399 Bazıları bios olabilir dedi ama bunuda denicem
  2. A

Anakartımdan bip sesi geliyor ve kapanıyor

2 kez başıma geldi birincisi pc başında yokken geldiğimde kapanmıştı bugünde aynı sorunu yaşadım bi dosya açarken pc dondu görev yöneticisini açmaya çalıştım açmadı iyice zorlarken anakarttan ses geldi ve pc kapandı daha sonra açmaya çalıştım açılmadı psu düğmesibi on off yaparak çözüm...
  3. A

Yardım Samsung Galaxy Tab S9 FE vs Apple iPad 9 ?

arkadaşlar fiyatları hemen hemen aynı sizce hangisi daha mantıklı 11 bin TL bütçem var
  4. A

Yardım Reels videom otomatik telif yedi?

Arkadaşlar telif haklarından anlayanlar yardımcı olabilir mi böyle bi uyarı aldım ne yapmam lazım sorun yaratır mı
  5. A

Onaylarsanız Sipariş vericem beyler

Fiyat ve işlemci ?
  6. A

🔥İndirim Alpro Hindistan Cevizi & Badem Bitki Bazlı İçecek 1 L 8 adet 460tl

Sepete 8 adet ekleyip COKALAZODE kodu kullanın https://amzn.eu/d/3nOVowo
  7. A

Yardım Taşınabilir harddisk önerisi

telefonumda yer kalmadığı için harddisk arıyorum veri aktarımı hızlı olan 2 tb güzel bir ürün arıyorum bütçe 2 bin TL
  8. A

Yardım 30 bin TL'ye laptop önerisi

Sizce ne almalıyım yardımcı olur musunuz bütçe 30 bin
  9. A

Yardım Psu kabloları sarı turuncu renklere dönüyor

İçilmiyor hocam
  10. A

Yardım Psu kabloları sarı turuncu renklere dönüyor

Psunun beyaz kabloları sararmış hatta turuncuya doğru gidiyor sebebi nedir toz kirden kaynaklı olabilir mi
  11. A

Yardım Yeni aldığım monitördeki kırmızılık?

Ekran kartı ve pc güncel değildi güncelledikten sonra düzeldi sizce tekrarlarmı ne yapmalıyım?
  12. A

Yardım İşlemci için termal macun önerisi

Thermal Grizzly Hydronaut 1gr 11.8W - Yüksek Performanslı Termal Macun https://www.hepsiburada.com/thermal-grizzly-hydronaut-1gr-118w----yksek-performansli-termal-macun-p-HBCV0000064BOJ?url_src=ios-product-detail bu nasıl
  13. A

Satıcı farklı
  14. A

En çok dikkat ettiğim şey o hocam teşekkür ettim
Top Bottom