alixd isimli üyenin son içerikleri

1. A

LoL e başlıyorum nasıl bir oyun olduğu hakkında fikrim yok

Oynama kardesim, lol oynayacağına 1 kilo pirinci döküp tek tek tanelerini say daha az hasar alırsın
  2. A

10000 TL bütçeye ekran kartı önerisi

Fiyat bayağı iyi bu arada, bir daha bu seviyelere geleceğini sanmıyorum.
  3. A

Yardım 5 Kulaklık en mantıklısı hangisi

Amazon'da vade farkı ödemeden Cloud III'ü taksitle alabiliyorsan eğer; ben kullanıyorum ve memnunum. Tavsiye ederim. Diğer ürünler hakkında bilgim yok.
  4. A

10000 TL bütçeye ekran kartı önerisi

Biraz zorlarsan 3080 bulabilirsin 2.el. Bunun dışında direkt 10k peşin vermek yerine bütçeni arttırarak taksitle vade farkı ödemeden şunu önerebilirim; https://www.amazon.com.tr/dp/B0CGVQMBCC/ref=asc_df_B0CGVQMBCC1715069040000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B0CGVQMBCC&linkCode=asn
  5. A

Superonline bağlandıktan sonra 14 gün içinde iptal edilebiliyor mu?

Kuruluma gelen ekibe zaten 0 güven. En azından telefonla görüşmenin kaydı var. TurkNet'e geçeli 20 gün oldu. Sorunsuz kullanıyorum bu arada.
  6. A

Superonline bağlandıktan sonra 14 gün içinde iptal edilebiliyor mu?

Müşteri hizmetleri ile bunu sözlü olarak konuşmanız ve net cevap almanız daha yararlı olur, çünkü görüşmeler kayıt altına alınıyor zaten. Sözleşme okumayacağınızı varsayıyorum.
  7. A

İnternetim 1000mbps destekler fakat Bilgisayara 100mbps bile gelmiyor

En son çıkanı indireceksin sadece, Beta sürüm olmamasına dikkat et. Anakart marka ve model atarsan ben direkt söylerim. Bunun dışında, dediğim gibi fiziksel bir değişiklikte bulunmadan önce BIOS ve format seçeneklerini mutlaka dene.
  8. A

Anakart marka ve modelinizi aratın google'da. Resmi siteden suppor kısmından son yayınlanan BIOS versiyonu flashınıza yazdırın. Her markanın BIOS arayüzü farklı. Youtube'dan içeriği aratarak kolayca yapabilirsiniz. 5 dakika sürmeyecek bir işlem.
  9. A

itopya.com rezaletliği

Belgelerinde direkt hakem heyetine git, paramparça ediyorlar bunları.
  10. A

Wifi'de 850 alıyorsan, bir laptop bulup kablo ile bağlar mısın kaç alıyorsun diye? Anakartta bir problem varsa donanımsal olmak zorunda değil, belki formatla veya bios update ile çözülebilir bir sorundur.
  11. A

GALATASARAY HİSSESİ ALINIRMI

Hocam saçma sapan 2 tane bilgi verip sonrasında ytd falan değildir demen de verdiğiniz bilgiler de komik. Bankalar birliği borcu nasıl sıfırlanacak? Eğer Florya'nın alıcısı siz değilseniz satılacağı bilgisine nereden eriştiniz? Bu tip altı dolu olmayan cümlelerin "Pentagon Suudiyi 9'a bölüyor"...
  12. A

🔥İndirim DeepCool LS720 White A-RGB 360mm ₺ 3.699,15

Çok iyi fiyat vade farkı ödeyerek 12 taksitle almak mantıklı geldi. Geçen hafta SE versiyonunu almıştım. Keşke biraz daha bekleseydim.
  13. A

🔥İndirim Sapphire RX 6700 XT 12171 TL

Buna da biraz daha koyarak 4070, sonra ona da biraz koyarak 4090 sonra 7090
  14. A

1.3m kadar araba önerisi

Geçtiğimiz ay 1.360'a 0 Citroen C4X aldık. Aşırı iyi araç, 0,99'dan 250K kredi de kullandırdılar kampanya ile. Süreç devam ediyor mu bilmiyorum ama dikkatini çekerse incele.
  15. A

Kredi Kartı Tavsiyesi

Ben de aynı şekilde böyleydim, maalesef vade farkı ödeyeceğiz gibi duruyor artık, fakat hepsiburada kampanyası hoşmuş
Top Bottom