Allahdiyen_CPU isimli üyenin son içerikleri

1. Allahdiyen_CPU

Lol'de teslim olmak için gereken kişi sayısı,

15-20 dk arası tğm takımın kabul etmesi lazım 20.dakikadan sonra ise 4 kişi yeterli
  2. Allahdiyen_CPU

Yardım Xiaomi internet paylaşımı sorunu

Dostlar selam xiaomi mi9t telefonum var bilgisayara internet paylaşımı yapamıyorum, bağlı diyor pc'de ama tarayıcıda sayfalar açılmıyor. Operatör: Vodafone
  3. Allahdiyen_CPU

Yardım USB ADAPTÖR BAĞLANTI SORUNU !

Merhaba dostlar, usb adaptör aldım, telefondan internet paylaşımı yapıyorum görüyor telefonu bağlantı kuruyorum fakat tarayıcıyıda açtığım sayfalar yüklenmiyor. Çözümü nedir? Model: TP-LINK TL-WN727N Telefon: Xiaomi mi9T
  4. Allahdiyen_CPU

Yardım D-SMART SÖZLEŞME FESHİ

Dostlar 15 gündür evimde internet yok. Modemde yanan ışıklar: güç ve wifi diğerleri yanmıyor Müşteri hizmetleride eve gelen ekipte yardımcı olamadı. Tüketici haklarında sözleşmem 1 yıldan uzunsa cayma bedeli ödemeden feshedebileceğim yazıyor. D smartı aradığımda böyle birşeyin mümkün...
  5. Allahdiyen_CPU

Instagram İnstagram hesap kapattırma

Dostlar 3-4 yıldır kullanılmayan pasif hesapları kapattırabilme şansımız var mı ?
  6. Allahdiyen_CPU

Yardım Usb adaptör telefona bağlanmıyor

Aynı sorunu iphone cihazla bağlantı yaptığımdada alıyorum.
  7. Allahdiyen_CPU

Yardım Usb adaptör telefona bağlanmıyor

Merhaba dostlar, usb adaptör aldım, telefondan internet paylaşımı yapıyorum görüyor telefonu bağlantı kuruyorum fakat tarayıcıyıda açtığım sayfalar yüklenmiyor. Çözümü nedir? Model: TP-LINK TL-WN727N
  8. Allahdiyen_CPU

Yardım HP Laptop monitörü bulma

Merhaba dostlar, Hp laptop monitörüm bozuldu laptop modeli; hp-omen an005 servis 4.000₺ istiyor kendim bulup montajını yapmak istiyorum, orjinal parçayı nereden bulabilirim ? şimdiden teşekkürler.
  9. Allahdiyen_CPU

Öneri Ekran kartı önerisi

Hacı daha demin kitledin raporu kaçtın :D Uzaklaştımamı oldu şimdi o
  10. Allahdiyen_CPU

Öneri Ekran kartı önerisi

Daha öncede sordum ama ilgi görmedi 2200-2800 arası ekran kartı önerir misiniz? Şimdiden teşekkürler.
  11. Allahdiyen_CPU

Öneri Bilgisayar kasası

Aynen öyle
  12. Allahdiyen_CPU

Yararlı proglarmlar

:D kurallar neyse o sıkıntı yok. Bu uzaklaştırma sayılıyormu onu merak ettim
  13. Allahdiyen_CPU

Öneri Bilgisayar kasası

650₺ ye powerboost evi kundaklama seti almada hocam gerisi muhim değil.
  14. Allahdiyen_CPU

Yararlı proglarmlar

Yakışmadı
Top Bottom