AlpaguMVP isimli üyenin son içerikleri

1. A

Corsair Void Pro Wireless Adaptörü Bozuldu

Corsair Void Pro Wireless adaptörü bozuldu adaptör satın almak istiyorum sadece adaptörü satılıyor mu yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler
  2. A

edit yapmak için ve oyun oynamak için laptop önerisi

hangisini alayım şimdi
  3. A

20.000 TL ye varmıdır
  4. A

15.000 TL bütçem var bana laptop önerir misiniz? şimdiden teşekkürler
  5. A

Bir türlü BIOS'a giremiyorum

msı b365m pro vh anakart kullanıyorum delete tuşuna basıyorum ama siyah ekranda kalıyor windows bile açılmıyor pcyi resetlemek zorunda kalıyorum ama hiç bir tuşa basmazsamda direk windowsa giriyor
  6. A

Bloody v7ma vs razer viper mini

Bazıları yazılımda makroyu kullanmak için para vermek gerekiyor diyor bazılarında yok diyor
  7. A

500 1672258277 Yazılımına para vermeye gerek var mı ve güzel mi
  8. A

Bloody v7ma mı alayım yoksa razerdan bir mouse mi alayım öneriniz var mı
  9. A

turk telekom ve turknet

peki türknetin altyapı sorgulamasında 64mbps kadar en fazla nasıl olacak
  10. A

turk telekom ve turknet

yok 75mbps 169 TL'ye alabiliyorum eski müşteri kampanyaları var türk telekomun mobil uygulamadan görebiliyorum
  11. A

turk telekom ve turknet

ben maksimum 64mbps alabiliyorum ama türknette sözleşme olmadığı için fazla bir zam yaprlarsa ne olacak? 1671554786 aynen türknet çok fazla zam yaparsa türk telekomada geri dönersem ordada fazla zam yicem
  12. A

turk telekom ve turknet

arkadaşlar 6 yıldan fazla turk telekom kullanıyorum ve 50mbps internete 154 TL ödüyorum ve turk telekomda sözleşmem bitecek türknete geçmeyi düşünüyorum ama türkneti beğenmezsem geri türktelekoma geçmek istersem bu fiyata aynı tarifeyi alabilirmiyim (büyük ihtimal eski müşteri olduğum için bu...
  13. A

turktelekom vs turknet

şuan türktelekom kullanıyorum tarifeyi mi değiştireyim yoksa türknete mi geçeyim
Top Bottom