Alpagut isimli üyenin son içerikleri

1. A

Sizce hangi mekanik klavye ?

Artık bu fiyatlarda da değiller geçmiş olsun biz Türk gençlerine klavyenin biri 4 k olmuş diğeri ise 2.200 çok güzel iş bir gecede...
  2. A

Sizce hangi mekanik klavye ?

Asus ROG Strix Scope NX TKL Red Moonlight White mı ? Cooler Master CK721 RGB Beyaz Red Switch Kablosuz mu ? Şu an biri 1900 bandında biri de 1700 bandında şu an bir klavye gereksinim yok fiyatları arşa çıkar ileride diye alma düşüncem var. Aranızda herhangi birini kullanan var mı ? Ya da siz...
  3. A

Corsair Void Elite Wireless alınır mı?

Merhabalar. Ben de kulaklığı yeni aldım kullanım süresi hakkında ayrıntılı bilgi alabilir miyim aceba? Ben biraz takıntı yaptım ışıkları kapalı olduğu halde 14-15 saat arası gidiyor şarj ve yüzde 50 ses seviyesinde kullanıyorum.
  4. A

ORİGİN HESABIM ÇALINDI.

Hesabı aldığım arkadaş şeytana uyup hesabı almış geri, hesabımı geri aldım. Ama tam ayrıntısı öğrenemedim detaylarını öğrenince buraya da yazarım.
  5. A

ORİGİN HESABIM ÇALINDI.

Her şeyi değiştirdim. Yeni e postaya taşıdım hesabı ve ikincil e posta ekledim ve de telefon numarası ekledim daha ne yapmam gerek ? :)
  6. A

ORİGİN HESABIM ÇALINDI.

Arkadaşlar ben bir origin hesabı satın almıştım 3 ay öncesi civarı sonradan e maili değiştirdim ikincil bir e posta ve telefon numarası ekledim. Aktif olarak Apex oynuyorum onun için aldım zaten hesabı, 3 gün önce hesabıma giriş sağlayamadım bana hiçbir şekilde ne bildirim ne bir şey gelmeden...
  7. A

origin apex legends hesabını steam bağlama

Dostum selam öncelikle. Bağlayabiliyorsun tabii ki kullandığın Steam hesabına Apex'i yükle sonra oyunu aç oyun sana zaten bağlamak istediğin origin hesabının bilgilerini istiyor sonra giriyorsun oyuna. Ama dikkat et doğru hesabını yani istediğin hesabını gir çünkü başka hesap bağlayamassın bir daha.
  8. A

steamde bulunan origin hesabı nasıl değiştirilir

Dostum üzülerek söylüyorum ki bağladığın Origin hesabını Steam'den çıkarabiliyorsun fakat tekrar başka bir Steam'e bağlaman mümkün değil.
Top Bottom