AlpBeyk isimli üyenin son içerikleri

1. AlpBeyk

Google fotoğraflar kişi algılama yok

Eskiden kişi kişi çıkardı bi yerde gruplanmış şekilde yüzleri isim falan verebiliyodum düzenleyebiliyodum ama şuan uygulamanın her yerine baktım yok öyle biyer ayarlardan ayarını açıp kapadım yine gelmedi 1714314452 Bilen biri yok mu hiç
  2. AlpBeyk

Soyulan Kulaklık Pedi için Yardım

Zımpara kağıdı tarzı bişeyle kolay sökülür bence
  3. AlpBeyk

McDonald's Burger Crush Geri Döndü | 24 Nisan

Hala aynı ilk çıktığından beri yapıyorum sadece 4 lü yapnaya çalışıcaksın süre verdiği için ortalama 5 oyunda 1 inde çok kötü denk geliyo kazanamıyosun ama çoğunda kazanıyorsun iyi oynarsan
  4. AlpBeyk

Arabadaki direksiyon boşluğu normal midir?

Hocam araba baya eski direksiyona gelesiye kadar çok fazla baktırılcak şeyi var tarlada kullanıyoruz zaten yürüsün yeter diyoruz yani
  5. AlpBeyk

Arabadaki direksiyon boşluğu normal midir?

Araç eskiyse normaldir hocam bizim emektar lada samarada 30 dereceye kadar algılamıyo:kekw:
  6. AlpBeyk

Ekran Kartım Gitti %0 Kullanım

Yanlış takmış olsa ekran kartı direk göstermez olduğunu ekran gelmez monitöre yani
  7. AlpBeyk

Ekran Kartım Gitti %0 Kullanım

Takıp çıkartmaktan ekran kartının garantisinin gittiğinide senden duyuyorum 1713948430 Başka uygulamayla bak ekran kartı kullanımına bide
  8. AlpBeyk

Bilgisayarımız 1. yılını tamamlıyor ve inanılmaz yavaşladı

Yük altınsa olması lazım ama anlamak için
  9. AlpBeyk

Bilgisayarımız 1. yılını tamamlıyor ve inanılmaz yavaşladı

Sıcaklık değerleri nasıl belki soğutma tam olmamıştır
  10. AlpBeyk

10.Sınıf sınavlarım çok kötü

Dostum şuan 12.sınıfım sınava 45 günüm kaldı sana verebilceğim tavsiyeler şunlar Arkadaş konusunda kesinlikle seçimini iyi yap seni kötüleyen aşağı çekmeye çalışan kişilerden uzak dur aynı kafada olduğun kişiler bulmaya çalış ve bu arkadaşlarınla lise hayatını yaşamyı unutma lise hayatın en...
  11. AlpBeyk

Öneri Başlangıç Motoru Önerisi +250K

Dediğin gibi mt 25 cidden çok güzel motor fakat eğer ilk defa başlıycaksan hayatında hiç vitesli motor kullanmadıysan başlangıç için pek mantıklı değil ha heyecana kapılmam başlarda çok yavaş sürerim kendime çok güveniyorum dersen olabilir
  12. AlpBeyk

Türk net oyunları kaç günde indirir

Hocam oyunların boyutu lazım 1713765503 Boyutlarına bakın tek tek toplayın benim yaptığım işlemi yapın
  13. AlpBeyk

Türk net oyunları kaç günde indirir

Hocam arkadaşların dedikleri doru ha herşeyi mükemmel ilerliyo 70 mbit saniyede 8 9 mb indirmeye eşit buda 100 gb lık bir oyun için 100x1024 den 102400 mb eder bunuda 8 e bölersek 12.800 saniye yani ortalama 3.5 saat yapar
Top Bottom