alperatesready isimli üyenin son içerikleri

1. A

6000 TL Laptop önerisi

6000 TL kadar günlük ve okul için hızlı uzun süre idare edicek laptop almak istiyorum. Tavsiyeniz var mı?
  2. A

Yardım AMD x4 840 GHz düşmesi ve overclock

Selamlar, işlemcim 3.7 GHz hızlarda dolaşırken stres testine soktuğumda %100 kullanırken hız 3.3 GHz 'e kadar düştüğünü gördüm. Sıcaklık ise 64 dereceleri kadar gördü. Termal macun ve kule tipi soğutucu aldım ısınma sorunundan dolayı düşüyordur diye düşündüm. Fakat hiçbir değişim olmadığını fark...
  3. A

Yardım Hangi SSD i seçmeliyim?

corsair in psu su
  4. A

ben bu şekilde topladım 1613078442 ekran kartının stokları yok
  5. A

ssd sorunlarını çok anlamıyorum alınır mı yani?
  6. A

açıkçası bekleme şansım çok yok ve beklesem bile bütçeyi de daha fazla arttıramam maalesef
  7. A

https://www.incehesap.com/corax-3155-4-i-r3-3100-rx5500-xt-4gb-8gb-ddr4-240gb-ssd-oyuncu-bilgisayari-fiyati-46742/
  8. A

Hazır sistemi böyle özelleştirdim fiyat 5540 TL
  9. A

Selamlar hazır sistem alacağım ve özelleştirmelerine bakarken bu SSD lerden hangisini alacağıma karar veremedim. Kronik sorunu olmayan ve en iyi hangisidir acaba?
  10. A

5000 TL Bandında Sistem Önerisi?

5000 TL kadar önerdiğiniz sistem var mıdır? Ekran kartı fiyatlarının düşmesini mi beklemeliyim? Ne zaman düşer?
  11. A

Corax 3155-4 alınır mı? 5000 TL sistem önerisi?

bilgisayarsız kaldığım için aslında biraz acele ediyorum ama bir taraftan da 1 ay sonra pişman olmak istemiyorum.
  12. A

Corax 3155-4 alınır mı? 5000 TL sistem önerisi?

Selamlar, bilgisayarım bozuldu ve telaşla bilgisayar arayışına girdim. Fiyat olarak aralarında en iyi bu sistemi düşündüm fakat internette yaptığım araştırmalar da psu, ssd ve ram in kötü olduğunu gördüm. Bu sistemi aşağıda ki gibi özelleştirerek 5540 TL ye getirdim. Taksit ile 6000 i bulur...
Top Bottom