AlperMusic45 isimli üyenin son içerikleri

1. A

Amd Ryzen 5800x - Ryzen 5700x Hangisini Tavsiye Edersiniz

İyi Günler Arkadaşlar laptop bakıyordum sonradan vaz geçip bilgisayarımı Update etmeye karar verdim ilk kullandığım işlemcim amd ryzen 1600x ti işlemcim artık yetmemeye başladığı için amd ryzen 5800x ile 5700x arasında kaldım Anakartım - Msı Tomahawk B450 MAX Ramlerim - G.Skill Sniper X 3200...
  2. A

İş ve Oyun için Laptop Önerisi

Merhaba Arkadaşlar masaüstü bilgisayarımın ekran kartının vramleri bozulduğu için bende bilgisayarımın bütün parçalarını satışa çıkardım Masaüstü bilgisayarımın parçalarını satıp laptop almaya karar verdim bütçem 11k ile 15k arasında Laptopu oyun ve müzik prodüksiyonu birde adobe premier pro...
  3. A

B550 Anakart ryzen 5 1600x

Merhabalar aklıma böyle bir şey takıldı B550 anakart alsak bios update yapmasak amd ryzen 5 1600x işlemciyi kullanabilirmiyiz
  4. A

pc mi update yapıcam

Değerli Yorumlarınız için teşekkür ederim marka ve model olarak ekran kartı ne tavsiye edersiniz? marka ve model olarak kasa ne tavsiye edersiniz ? marka ve model olarak psu ne tavsiye edersiniz? birde anakarttımı değiştireceğim marka ve model olarak ne tavsiye edersiniz?
  5. A

pc mi update yapıcam

her kese iyi günler benim şuan kullandığım ryzen 1600x işlemci sapphire r7 370 2gb ekran kartı asus b450m-k anakart Xigmatek Frontliner EN88 kasa G - Skill 3200 mhz ram 2x8 Xigmatek 500W X-POWER X-Calibre 500 80Plus PSU Seagate 2tb harddisk sandisk 120 gb ssd kullandığım monitör...
  6. A

Güzel ses sitemi önerileri

bu sıralar sıfır almak çok sıkıntı dolar+vergilerden dolayı 2.el ve temiz kullanılmış ses sistemlerine bakmanızı öneririm
  7. A

8 ohm hoparlöre 6ohm amfi?

bütçen varsa alınır hem daha iyi olur ilerleyen zamanlarda surround sistem yapabilirsin bu amfiyle tavsiye ederim
  8. A

Yardım Bu Ses Kartı Alınır Mı?

Malesef 7.1 ses elde edemezsiniz çünkü kulaklık 7.1 surround ses elde etmesi için tasarlanmamış ses kartıda sadece oyuncu kulaklıkları için tasarlanmış bunun için 7.1 oyuncu kulaklığı almanız lazım
  9. A

optik to rca 5+1 donusturucu

bütçeniz ne kadar?
  10. A

8 ohm hoparlöre 6ohm amfi?

iyi günler bu amfiyi alcağınıza daha uygun fiyatlı t-sınıfı amfiler var ben lepy lp838 t-sınıfı amfi kullanıyorum amfinin ohm değeri 4 ila 8 ohm arası ben bu amfile 2 tane kocaman hi-fi kule hoparlör ve bir tane de 20cm araba subwooferiyle kullandım hiç bir sıkıntıda olmadı daha doğrusu güzel...
Top Bottom