alpharh isimli üyenin son içerikleri

1. alpharh

Yardım Ryzen 7 5800x3D bilgisayar kapanıyor

hayır steamdan giriyorum
  2. alpharh

Yardım Ryzen 7 5800x3D bilgisayar kapanıyor

ARKADAŞLAR SELAM DÜN AKŞAM FİFA 24 OYNARKEN ANİDEN BİGLİSAYARIM FARE DAHİL DONDU VE HAREKETSİZ KALDI SONRA BİLGİSAYAR SIFIRDAN YENİDEN BAŞLADI VALORANT OYNARKEN RDR2 OYNARKEN ASLA BU SORUNLARI YAŞAMIYORUM AMA FİFA 24E GİRERKEN BİLGİSAYAR KAPANIYOR SEBEBİ NE OLABİLİR AKLIMA İŞLEMCİ GELDİ O...
  3. alpharh

🔥İndirim 🔥Attack shark R1 1130 TL🔥

kanka 2ci mouse olarak kullanıyorum deluxu hiç memnun değilim pil olarak güzel uzun gidiyor ama kronik bir sorunu var o mousun oyundayken takılmalar mouseu az bi havaya çok az kaldırdığında felan kopuyor bağlantısı vs alacaksan razer yada bu arakdaşın önerdiğini al
  4. alpharh

🔥İndirim Zoko Amiral DK431 Siyah ARGB Bilgisayar Kasası 1649 TL

arkadaşlar bu kasa 3 fanlı ekran kartı destekler mi?
  5. alpharh

Çift Monitörün bir tanesi sürekli kapanıyor

Arkadaşlar bende bir tane asus rog strix 270hz 24inc ekran var bir tanede 27inc msı 2k monitör var 165 hz hiç bir sorun yoktu 1 senedir kullanıyorum kasanın Dissplay girişinin bir tanesi çalışmıyor ona emin oldum bugün ikinci ekranı oraya takınca görüntü alamıyorum hiç bir şekilde sorun ekran...
  6. alpharh

İnceleme Delux M800 Pro (PAW 3395) İncelemesi

hocam bu X kısmında yanan ışık varya o hiç yanmıyor bende nasıl ışık yok :D
  7. alpharh

Yardım Delux M800 Pro (PAW 3395) Driver sorunu

Arkadaşlar selam bu mouse'u yeni aldım fakat youtubedan videolarına bakıyorum bu driver uygulamasında herkesin ışıklandırma seçenekleri var kafasına göre mouse'un ışıklarını düzenleyebiliyor ama bende ki programda ışıklandırma yok mouseda da hiç bir ışık yanmıyor çok sinir oldum bilen var mı?
  8. alpharh

İnceleme Delux M800 Pro (PAW 3395) İncelemesi

debounce time ve mouse lod height ayarları nasıl olmalı ve mouseda bu X kısmında olan ışıklandırmalar bende yanmıyor yardımcı olur musunuz?
  9. alpharh

❌İndirim Bitti! Phanteks Eclipse P360A Siyah Kasa 1525,13 TL

arkadaşlar 3 fanlı ekran kartı sığar mı buna?
  10. alpharh

❌İndirim Bitti! 🔥Delux m800 pro 999 TL🔥

kargoya verilmiş yurt içi ile gelecek bakalım
  11. alpharh

❌İndirim Bitti! 🔥Delux m800 pro 999 TL🔥

şuan hazırda razer deathadder v2 pro kullanıyorum bunu 2. mouse olarak aldım siparişi verdim birinin şarjı bitince öbürünü kullanmak için çok aktif pc başındayım sürekli şarjlar dayanmıyor :D bu siteden ilk defa alışveriş yaptım ilk defa kayıt oldum gelmeme gibi bir sorun olmaz demi 1k para...
  12. alpharh

🔥İndirim Archon Fury Mesh 4x120 MM Fanlı Bilgisayar Kasası 999 TL

3 fanlı rx7800, 7900 ekran kartları sığar mı bu kasaya?
  13. alpharh

tecno camon 19 neo vs tecno spark 8 pro

3 kere güncelledim yok öyle bir şey
  14. alpharh

tecno camon 19 neo vs tecno spark 8 pro

tecno camon 20 pro kullanıyorum 2ci telefonum olarak direnç kayıtlı almıştım 6 7bin TL'ye geliyor türkiyeden direk alırsan 12 13bin TL civarı hiç bir soruın yaşamadım 120hz 256gb depolaması var kamerası da çok iyi yani alacaksan az araştır direnç kayıtlı yurt dışından getirt fp telefonu
  15. alpharh

🔥İndirim Hepsiburada Efsane Kasım Başladı❤️‍🔥

ne anılar var o oyunda ah ah.. bir nesile ticareti de öğretti güvenmemeyi de öğretti her şeyi öğreten bir oyun .d
Top Bottom