leroxy isimli üyenin son içerikleri

1. leroxy

Yardım İnternet PPP bilgilerini alt kattaki komşuya versem sorun olurmu?

ayni anda nasil kullaniyorsun tek kullanici adini
  2. leroxy

2 şıklı İstanbul seçim anketi

yapacağın anketi :D
  3. leroxy

Android için video edit programı.

capcut
  4. leroxy

Discord Nitro 27 TL'den 105 TL'ye çıktı?

E doğru zaten, toto kurtarma bahanesi değil ki. Aynısını Riot oyunlarında neredeyse yarı fiyatına VP/RP almak için yapanlar vardı. Onların tespitinde de artık hesaplar asıl bölgelerine yönlendiriliyor.
  5. leroxy

Discord Nitro 27 TL'den 105 TL'ye çıktı?

Hala bir şeyleri ellerinde tutmaya çalışıyorlar en azından. Nitro'nun bana kalırsa dosya ve yayın haricinde pek bir olayı yok ancak 105TL de normal bir fiyat. Yerel fiyatlandırma olmasaydı 320TL'den kullanacaktık. Prime 8TL'den 40TL'ye çıktığında da böyle serzenişler olmuştu zamanla alışılır.
  6. leroxy

İnceleme Woyax (Deji) Batarya ve iPhone 11 cihazımın onarım süreci

Lensin aşağı baktığı fotoğrafta easycep değil adını bile anmak istemediğim GSM İletişim'in işçiliği sergileniyor. Easycep'in kullandığı kasa dandik bir şey olmasaydı kılıfın baskısıyla kırılmazdı zaten o ayrı konu. iOS 17'ye hevesle geçtiğim güne bin pişmanım keşke hiç bulaşmasaydım. Çok da bir...
  7. leroxy

İnceleme Woyax (Deji) Batarya ve iPhone 11 cihazımın onarım süreci

Woyax'ın iPhone 11 modelleri yok sanırım artık. Deji satılıyor sadece. Açıkçası gözle görülür bir düşüş var eskisi kadar süper über saatler dayanmıyor. Ancak bu durumun benim cihazım özelinde daha yoğun olduğunu düşünüyorum. Daha önce konularda bahsetmiştim iOS 17'ye geçtikten sonra pil ömrüm...
  8. leroxy

Valo hesabım ne kadara satabilirim

yasak
  9. leroxy

LoL'u bırakmalı mıyım?

Herkes uzun uzun yazmış bırak dostum
  10. leroxy

14 yaşında nasıl para kazanabilirim

hesap satışının yasak olduğunu umarım biliyorsundur. ben de 13-14 yaşlarımdayken para kazanmaya çok özenirdim ama inan ailenin maddi durumundan ötürü "para kazanmam gerek" gibi bir kaygın yoksa hiç boşuna uğraşma, sorumluluklarını bilsen yeterli. Ha çok çalışmak istiyorsan tanıdık pide fırını...
  11. leroxy

Ucuza kıyafetler nereden alabilirim

Defacto mobil uygulamasında web sitesinde indirimler oluyor arada bak.
  12. leroxy

Forumu bırakmam hakkında:

Birisi daha aydınlanmış. Kolay gelsin.
  13. leroxy

İnceleme Tripy Mobility - Kiralanabilir Elektrikli Bisiklet İncelemesi

aıahdpdmdpfmf oglum iki profilime gir konularima bak da cevap ver. yksye hazirlanan velede yazdigin seye bak, eksi'de bile doğru düzgün bahseden olmamis alt tarafi konu actik vazgecin su huylarinizdan...
  14. leroxy

İnceleme Tripy Mobility - Kiralanabilir Elektrikli Bisiklet İncelemesi

Tripy Herkese selamlar, bugün Tripy Mobility'nin sunmuş olduğu elektrikli bisiklet ulaşımı hizmetinden bahsedeceğim. Yıllarımı İzmir'de geçirdiğimden ötürü belediyenin 2014'ten beri sunduğu BİSİM hizmetini hep kullanmak istemişimdir. Ancak 18 yaş altına tekil olarak hizmet vermedikleri için...
  15. leroxy

TYT Fen Sıfırdan Çalışma Önerisi + Kaynak

Merhaba, TYT Fen için YouTube'dan hangi kanallar iyiyse önerebilir misiniz? Sözel öğrencisiyim az buz bir net çıkarsam da olur. Çok zorlamayacak birkaç kaynak önerisine açığım.
Top Bottom