alpshuayi51 isimli üyenin son içerikleri

1. alpshuayi51

Film Önerilerinizi Bekliyorum

Merhaba hocalarım 1 haftalığına köye gideceğim ve film izlemek istiyorum. Dizide olur ama film önerirseniz çok memnun kalırım. Aksşyon macera bilim kurgu gibi tarzları severim genelde. Marvel serisini indiriyorum 17 yaşındayım ona göre sıkılmdan izleyeceğim güzel filmler önerir misiniz hepsini...
  2. alpshuayi51

Kız Arkadaşımı Çok Düşünmeye Başladım Ne Yapmalıyım?

Hocam hayatı onun eline verme kısacası kaba tabirle g*tunu kaldırma demek istiyorsun ya ne yapmalıyım?
  3. alpshuayi51

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim elinize sağlık 1718712710 Yaş 17 hocam
  4. alpshuayi51

İlk ayımız daha ya ben nedense öyle düşünüyrum ikimizde lise sona geçtik bayram nedeniyle son günlerde pek konuşamadık çok konuştuğumuz için alışmışım.
  5. alpshuayi51

Hocam daha sağlıklı ve iyi olması için başka önerin tavsiyen var mı peki?
  6. alpshuayi51

Hocam şu yazdığını okuyunca çok rahatladım cidden çok teşekkür ederim. Dün zaten konuştuk sorunları direk söyleyelim falan diye üstünden geçtik halettik o konuyu tekrardan çok teşekkür ederim. 1718707076
  7. alpshuayi51

Merhaba bugun sizlere bir sorunumu anlatacağım Sorunum şuı ki kız arkadaşımı çok düşünmeye başladım ve çok takılıyorum mesela örneğin bişr mesaj yazıyor niye kısa yazdı niye böyle bir müzik attı diye saçma sapan takılıyorum ve kız da bu durumuma üzülüyor niye böyle yapıp böyle kötü düşünüyorsun...
  8. alpshuayi51

Gta 5 Menyodan Spawnladığım Araçlar Kayboluyor

Dün bir mod için confing dosyasını değiştirdim ve arabalar kaybolmaya başladı biniyorum bir süre sonra kayboluyor. Ne yapmam lazım?
  9. alpshuayi51

FC 24 KARİYER KAMERA NASIL OLMALI

Kariyer oynuyorum kamera ayarım nasıl olursa daha iyi olur sizce?
  10. alpshuayi51

Yardım GTA 5 ARABA MODU NASIL KURULUR?

dlc ,packin olduğu yere attım klasörü ama şu seçili 3 dosyayı nereye atacağımı bilmiyorum yardım.
  11. alpshuayi51

Yardım PCDEN SES GELİP BU EKRAN AÇILIYOR

çıkarıp takayım mı hddyi psu bugune kadar sorun yoktu ya kaç TL'ye mal olur?
  12. alpshuayi51

Yardım PCDEN SES GELİP BU EKRAN AÇILIYOR

Harddisk sağlığı düşük ve orayı kullanmıyorum ama ara sıra anakarttan bip sesi gelip sağlığı düşük olan harddiskin sekmesi açılıyor ne yapmam gerek?
  13. alpshuayi51

Beyler bayanlar yardımıniza ihtiyacım var

Amin inşallah hocam
  14. alpshuayi51

Beyler bayanlar yardımıniza ihtiyacım var

Merhaba kız arkadaşımla sevgili olmaya karar verdik çok mutluyum hepinize yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum😍
  15. alpshuayi51

FARMING SIMULATOR 22 Işıklar Gözükmüyor?

Aydınlatmıyor saat 01.00 da olsa aydınlatmıyor. Ne yapmam gerek?
Top Bottom