altuncannn isimli üyenin son içerikleri

1. altuncannn

UYGUN FİYATLI 7.1 OYUNCU KULAKLIĞI ÖNERİSİ

Herkese öncelikle merhaba, iyi günler dilerim. 7.1 Oyuncu Kulaklığı almayı düşünüyorum fakat kararsızım. Yardımcı olursanız çok memnun olurum. -Mümkünse en fazla 600TL olsun.
  2. altuncannn

AMD Tarafında Kararsızım

Anladım, çok teşekkür ederim
  3. altuncannn

AMD Tarafında Kararsızım

Anladım teşekkür ederim. 1683956343 Bütçelik bir durum yok sadece marka olarak kararsızım
  4. altuncannn

AMD Tarafında Kararsızım

Herkese merhaba iyi günler dilerim. Masaüstü bilgisayar toplamayı düşünüyorum fakat AMD'ye karşı bi ön yargım var. Eskiye nazaran şimdi ısınma ve driver bakımından işlemci ve ekran kartı yönünde daha iyi fe tamamen bir F/P ürünü olduğunu söylüyor. Fakat ben çok kararsızım, sizce İntel ve Nvidia...
  5. altuncannn

Taksidi bitmemiş Laptop satılabilir mi ?

Yeni sahibi tarafından belki zarar görür ve servise gitmek istediğinde taksidi hâla üstümde olduğu için karışıklık falan çıkabilir gibisinden düşündüm. O yüzden bi sormak istedim 1683954959 Tamam, teşekkür ederim
  6. altuncannn

Taksidi bitmemiş Laptop satılabilir mi ?

Herkese merhaba arkadaşlar, iyi günler dilerim. Kasım 2022'de 8 taksit olacak şekilde Monster Abra A5 v17.2.7 aldım fakat şimdi Masaüstü bir bilgisayar almak istiyorum. Ama dediğim gibi Laptopun taksidi hâla devam ediyor. Laptopu satıp yeni bir bilgisayar almamda sıkıntı varmı ?
  7. altuncannn

Çözüldü✓ JBL - Hangi Kulaklığı Almalıyım ?

Arkadaşlar öncelikle herkese iyi akşamlar dilerim. Kulaküstü bluetooth kulaklık almayı düşünüyorum ve JBL markası çok övülüyor. İsteğim ; Genel olarak dışarıda mizik dinleme, telefondan arkadaşlarla konuşma v.b. Biraz da mümkünmüdür bilmiyorum ama oyunlar için surround desteği olursa benim için...
  8. altuncannn

Çözüldü✓ Boot Menu Aktif Nasıl Edilir ?

Hepsini denedim fakat olmadı 1675353384 Olmuyor
  9. altuncannn

Çözüldü✓ Boot Menu Aktif Nasıl Edilir ?

Herkese iyi akşamlar dilerim. Bulabildiğim kadarıyla Casper NB 15.6 bir laptopa sahibim ve format atmak istiyorum fakat biosa girdiğimde (BOOT) seçeneği yok. Nasıl aktif edebilirim bilen varmı ?
  10. altuncannn

Çözüldü✓ Asus Tuf Gaming A15 vs Asus Tuf Gaming F15

Pardon karıştırmışım. Teşekkür ederim
  11. altuncannn

Çözüldü✓ Oyuncu Laptop Tavsiyesi

Bütçem en fazla 16.000 TL Mümkünse : İntel İşlemci-Nvidia Ekran Kartı-En Az 480 Gb Ssd-En Az 8 Gb 3200 MHz Ram olursa sevinirim.
  12. altuncannn

Peki teşekkürler. Bu 2 model sıkıntılı demiştin ne sıkıntısı var peki ?
  13. altuncannn

Bana en fazla 16.000Tl olan İntel İşlemci-Nvidia Ekran Kartı-En Az 500 Gb Ssd-En Az 8 Gb Laptop lazım, önerin var mı peki ? 1666893634 Bütçemi aşıyor ve amd ye pek güvenmiyorum.
  14. altuncannn

https://www.hepsiburada.com/asus-tuf-gaming-a15-fx506lhb-hn347-intel-i5-10300h-8gb-ddr4-512gb-pcie-ssd-4gb-gtx1650-15-6-fhd-144hz-freedos-p-HBCV000031UFGC ve...
  15. altuncannn

Çözüldü✓ Hangi İşlemci-Ekran Kartı İkilisini Kullanmalıyım ?

Anladım, teşekkür ederim 1662418168 Kanka iyi güzelde,ben mesela sinerji sitesinden bakıyorum ve senin mantığın bir türden pc toplasam benim bütçeyi aşıyor. Ben en fazla 14.000₺ verebilirim (o da bayaa zorlamam lazım)
Top Bottom