Altunsoy isimli üyenin son içerikleri

1. Altunsoy

Note 20 vs. S20 Plus vs. S20 Ultra

Onlara baktımda fiyatlar cok yüksek normal s21 alamam çünkü şuanda kullandığım telefon büyük o ufak kalır diye alışamam tuhaf gelir diye şuanki kullandığım telefon (a70) boyutlarında bir şeyler arıyorum
  2. Altunsoy

Note 20 vs. S20 Plus vs. S20 Ultra

Merhaba arkadaşlar ben telefon almak istiyorum ancak karar veremedim telefonlar şu şekilde Samsung galaxy s20 plus 8.200 Samsung galaxy s20 ultra 10.000 Samsung note 20 7.800 Hangisini almalıyım çoğu özellikleri birbirine benzer ancak s20 ultra al diyen olacaktır 2 bin lira fark verip...
  3. DELL İnspiron 5559 modeli

DELL İnspiron 5559 modeli

Sistem özellikleri İşlemci :İntel İ5 6200u 2,30GHz Bellek: 8 GB Ekran kartı: R5 M335 Depolama: 1 TB Yanında verilecek ürünler Orjinal şarj aleti,nica marka 2 fanlı soğutucu ve çanta verilecektir. Açıklama : 2016'da alındı eğitim için alınmıştır 2 sene kullanıldı 2018'den sonra aktif olarak...
  4. Altunsoy

Dell leptop 2.el fiyatı öğrenme

Merhaha arkadaşlar bende bir leptop var satmayı planlıyorum ama fiyatı ne eder bilmiyorum yanlış bir fiyat yazmak istemem Özellikler İ5 6200u 8 gb ram 1 tb harddisk R5 m330 gpu 5 yıllık makine Şimdiden teşekkürler
  5. Altunsoy

Topladığım sistem nasıl olmuş ?

psu önerisi olarak fps veya thelmatake öneririm 650+700w bakmanı tavsiye ederim ancak sistemi bir tek mi beğenemedim ısınamadım sanki bu parçalara daha iyi bir sistem alınabilir bu fiyata sanki
  6. Altunsoy

asus prime b450 mk-11 rtx 2080 kaldırır mı ?

sıkıntı olmaz ancak sana tavsiye biraz daha üst seviye anakart alman eğer bütçe kısıtlıysa b450 serisinin iyilerinden al şuanda bahsettiğin anakart b450 serisinin çok giriş seviyesi bir anakartı ancak iyisini alman hem iyi olur hemde geleceğe yatırım
  7. Altunsoy

Çözüldü✓ Telefon resimde arkayı bulanıklaştırmak

samsung kullanıcısı olarak söyleyim canlı odak ile portreli fotoğraflar çekebilirsin :)
  8. Altunsoy

windows yüklü disk görünmüyor

sorunu halletim saolun security bölümünden secure mode ayalarını düzelttim oldu
  9. Altunsoy

windows yüklü disk görünmüyor

merhaba arkadaşlar benim leptop var asus buna bios guncellemesi yaptım asusun sitesinden indirip usb diskle biosu kurdum ancak kaydedip çıktığımda windows acılmıyor sanırım diski gormuyor ancak biosa girince orada bootlarda degılde takılı parçalarda hddyi goruyor ancak bootlarda yok o...
  10. Altunsoy

Rehber Sorunlu SSD'ler ve Sorunları

ssd 1 yıllık ,ksağlığı %100 ,8gb'lık test sonucu
  11. Altunsoy

Rehber Sorunlu SSD'ler ve Sorunları

1-adata su630 480gb çalışma saati :1015 kullanılan alan : 30 gb oyunlar yüklü 2- corsair force le200 120gb çalışma saati 1130 kullanılan alan : 2gb :) programlar yüklü edit: sistem 1 yıllık ssdler boş çünkü fazla bir şey yüklü değil, sistemin yüklü olduğunu paylaşmadım oda samsung ssd 240...
  12. Altunsoy

Ryzen 5 3600X Stok Soğutucu

sanırım 3600ve 3600x modelleriyle alakalı DA youtube kanalında bir video var orada sanırım yanlış hatırlamıyorsam stock fanların yeterlı olmadıgı belirtilmişti güçlü bir işlemci olduğu için yetersiz deniliyordu isterseniz bakmanızda fayda var buradan videoya ulaşabilrisiniz
  13. Altunsoy

Egzos fanı önerisi

egzoz olarak varolan fan rgbsiz o yuzden
  14. Altunsoy

Egzos fanı önerisi

merhaba arkadaşlar 12 cm rgb anakarttan kontrol edebileceğim bir fan varmı bütçe 100-150 civarı 1 tane alacağım biraz araştırdım ancak emin olamadım hangisi almam gerekdiğini edit: kasanın arkasındaki egzos fanına takacağım.
  15. Altunsoy

msı 2060 fan ayarı

merhaba arkadaşlar bende 2060 ventus var bu kartta berlirli bir sıcaklığıa gelmeden fanların çalışmama olayı varmı acaba varsa onu nasıl ayarlıyabiliriz?
Top Bottom