alzisthat isimli üyenin son içerikleri

1. alzisthat

🔥İndirim Puma Erkek Spor Ayakkabı 954₺🔥Naysla 859₺

aldım arkadaşa da aldım çakma ayakkabılar olmuş 1.5-2k işimizi görür
  2. alzisthat

Ana Konu Lenovo Legion R25i-30 Kullanıcıları

arkadaşlar 180 hz ye çektiğinizde otomatik yarım saat sonra 165 hz ye düşme problemi bi bende mi var? nasıl çözeceğim bu sorunu
  3. alzisthat

❌İndirim Bitti! HP Omen 25i 4499 TL

Hocam aklımda gerçekten hp omen almak vardı 2-3 haftadır ama geçenlerde aldığım lenovo bu gün geldi ve kurulumunu yaptım çok monitör değiştiren birisiyim gerçekten çok başarılı buldum monitörü renkleri falan hoşuma gitti. Şimdi Pivot ayağı var, hoparlör var iade edip hp omen almak nasıl olur...
  4. alzisthat

Lenovoyu iade edipte şuan bunu alasım hiç gelmiyor içimden ne yalan söyleyeyim arada kaldım.
  5. alzisthat

4.499 TL hocam nays ile mi o fiyat
  6. alzisthat

Beyler sizdede hız aşırtmayı açınca(180hz) 30 dakika sonra 165 hz ye geri çekiyor mu?
  7. alzisthat

Şimdi uygulama üstünden 180 hz ye çektim eğer aynısını yaparsa bu sefer dediğini yapacağım.
  8. alzisthat

hocam çözmeye calısıyorum dual monıtor olunca uygulamanın acılmamasını eğer bulursan bişey haber et :D
  9. alzisthat

valla 180 hz ye alıyorum 15-20 dk sonra otomatikmen hz yi 165 e çekiyor bu sefer ekranlar kafayı yiyor anlamadım neden sabit kalmıyor 180 hz de beyler var mı çözümü
  10. alzisthat

arkadaşlar monitörün Lenovo Display Control Centeri indirip ayarlarını yaptım ama 2. monitörü taktıgım zaman uygulama donuyor ve çalışmıyor monitörün hdmi kablosunu çektiğimde de problem çözülüyor anlam veremedim niye böyle yapıyor.
  11. alzisthat

Monitörü teslim aldım kurulumunu yaptım gerçekten beklediğimden daha iyi çıktı ayarlarından biraz daha parlaklığı açıp game moduna getirdim ölü piksel falanda çıkmadı hdr400 de çok güzel çalışıyor hayırlı olsun herkese.
  12. alzisthat

❌İndirim Bitti! Lenovo R25i-30 / 180 Hz 0.5 ms IPS - 3.999 TL

Yok mu monitörü teslim alıp kullanan birisi ilk izlenim nasıl merak ettim eve geçene kadar 😂
  13. alzisthat

Benimkide teslim edildi eve geçip test yapıp paylaşırım görüşlerimi
  14. alzisthat

7600 TL oldu almayanlar GG
Top Bottom