Amatörboi isimli üyenin son içerikleri

1. A

GTA 6 için en iyi işlemci ile ekran kartı ne olmalı..? (Sizce)

herkes sistemden bahsetmiş ama bence en büyük olay optimizasyonda bitecek şimdi bilgisayara geç çıkıp leş bir optimizasyon ile gelirse çok bir şey fark edeceğini düşünmüyorum ancak mevcut 4000 serileri vs rahatlıkla açacaktır diye düşünüyorum 1660ti laptop var hemen her oyunu yüksek grafiklerde...
  2. A

Banayeni sitesinde satış güvenli mi

hangi kartı satacaksın
  3. A

7600x sisteme hangisi alınmalı ?

7500f filan alacaktım allahtan vram takıntısında 7600x ile gitmişim 4080 ucu ucuna ama keşke diyorum 7700x alsaydım oraya birkaç bin fark koymazdı en başta alırken akıl edemedik ama neyse bir süre idare edelim diyeceğimde elektronik ürünler ocak 20 den itibaren %38 zamlanacak tüm kalemlerde...
  4. A

bir de hocam sormak istediğim şu var şimdi 3 monitör bağlayacağımı belirtmiştim hani 7600x besler deniliyorda 3 monitörde güç dağılımı artmasıyla birlikte 2k da herhangi bir darboğaz oluşturur mu ? kart 4k için öneriliyor malum soruyu tam sorabildim mi bilmiyorum ama kısacası 3 monitör varken...
  5. A

galax 4080 aldım gitti :D 2 güne gelecek , innoyla kıyasladım bir tık galax önde kaldı fiyatlar aynı olunca hiç düşünmedim
  6. A

hocam msi ventus 4080 alınır mı ? nedir yorumunuz
  7. A

orası öylede hocam 1 ocaktan sonra gerçekten ciddi problemler yaşanacak o yüzden biran önce aradan çıkartayım dedim ben de kasa işini zira sonrasında internetten elektronik ürün almak çok riskli olacak koşulsuz cayma hakkının kalkması tehlikeli artık ucuz bir şeyde yok şaka gibi eski fiyatlarına...
  8. A

tam olarak korkum o zaten :D paketleme ne kadar iyi olsada kargocular ... hepsiburada üzerinden monitör aldım 2 hafta önce bu bahsettiğim yan monitörlerden birini , kargocular direkt teslim ediyor vın açamıyorsunda yanında teslim aldıktan 2 saat sonra kurup monte edeyim diye çıkardım tam ortadan...
  9. A

temennim o yönde fiyatları iyice karşılaştıracağım duruma göre gider elden alırım ankaradayım bulurum illa ki yer burada kargoyla almam şart değil hem daha garanti olur zarar görme muhabbeti de kalkar ortadan
  10. A

anladım hocam zaten kontrol edince fiyatlar yakın sıfır olarak satılanlar ile hem fatura başkasına hem risk var o yüzden direkt kendi adımıza faturalı sıfır almak daha karlı 3-4 bin ucuza alacam demek yerine yarın araştırıp sipariş geçeceğim kafama yatanı 4080 son kararım artık teşekkür ederim.
  11. A

anladım o zaman es geçmek yerine detaylı araştırayım hocam duruma göre ele alayım bir de sormak isterim sahibinden güvenli alışveriş ile sıfır versiyonu olan kartlar alınır mı ?
  12. A

inno3d markasına hiç bakmamışsınız bile o yüzden es geçiyorum onu :D demek ki önermeye bile değmiyor galax ve palit sıcak geliyor bana ikisinden birini seçerim sanırım
  13. A

40-60 arası ama fiyat olarak en uygun olabilecek olan olursa daha makul olur
  14. A

peki son bir sorum hocam 4080 de model fark eder mi ? fiyatı uçurmak istemiyorum ucuz veya pahalı olması çok fark yaratıyor mu ? hangisini önerirsiniz
  15. A

o zaman geleceğe yönelik olması adına 4080 diyorum direkt gerekirse ileride işlemci yaparım bir de anakart uygun mu aldım ama yanlış mı yaptık iş görür mü ?
Top Bottom