amdinteldendahagüzel isimli üyenin son içerikleri

1. A

Öneri Arctic Mx 6 aldım .

MX 4 MX 6 nın yanında hiç bir şey. 6 çok daha iyi. Spatula çıkmaz diye düşünüyorum kutusu elimde var ama açmadım.
  2. A

RTX 4070 FurMark sonuçları nasıl?

Hocam epic games kütüphanem şu şekilde; ac valhalla outlast 1-2 dishonored metro exodus fallout 3 bu oyunlar arasından ekran kartına yüklenen oyun var mı?
  3. A

RTX 4070 FurMark sonuçları nasıl?

Şu ana kadar oynadığım oyunlar arasında, Eski RTX 3060'ım ile bir performans farkı yok idi. FurMark sonuçlarını paylaşıyorum. Kartta bir sorun olma ihtimali var mıdır? İşlemci 7600X.
  4. A

Yeni alınan rtx 4070, eski rtx 3060'mdan bile daha kötü fps veriyor.

Hocamlar kusura bakmayın unutmuşum, işlemci 7600x, ram ddr5 32gb 5200mhz, psu 750w. 1708008729 Bu arada şartlar şu şekilde, ultra preset grafikler, yapay zeka trafik 10 araç ile açık, harita wcusa.
  5. A

Yeni alınan rtx 4070, eski rtx 3060'mdan bile daha kötü fps veriyor.

Beamng.drive oyununda mesela tamamen aynı şartlarda eskiden 60 fps rahat alırken, şimdi 50 yi geçmiyor. Nasıl arttıracağım ben bu fpsmi?
  6. A

Egea 1.4 Fire easy yüksek devirde kullanmak sorun oluşturur mu?

Araç zaten benim bildiğim kadarıyla o motorla yüzde 10 bayırda 2-3k devirde gidemiyor. yüksek devirde gitmek gerekiyor. gidin bir şey olmaz. atmosferik benzinli zaten.
  7. A

Kasam Anakartima uygunmu

uygundur. kasan atx ve kartın atx veya atx den küçük ise sığar.
  8. A

Ekran kartım kasaya sığar mı

bak burada ne yazıyor. 1707853658 kartın soğutucusu mu? anlamadım şimdi. 1707853742 eğer kartın soğutucusu varsa sığmaz, 240mm radyatör destekliyor çünkü kasan, ama kartın kendisi 370mm den küçükse sığar.
  9. A

Steam dolandırıcıları satın alma geçmişi üzerinden hesabı çalabilir mi?

Dün basit bir yanlışlıkla sizi raporladım dolandırıcılığının eşiğinden döndüm. Satın alma geçmişimi attım, ama çıkış yapmamı istediğinde dolandırıcılık olduğunu anladım. Steam Guard açtım, hesap şifresini ve mailini değiştirdim. Hesabımı Steam desteğe hesabım çalındı adı altında bir konu açıp...
  10. A

Bu sistem alınır mı?

Oha hocam isterse ddr8 olsun 3060 yani
  11. A

Bilgisayarım kaç sene idare eder?

Kartı daha yeni aldım da, ne kadar gider diye merak ettim.
  12. A

Bilgisayarım kaç sene idare eder?

Sistem ryzen 5 7600x rtx 4070 32gb ddr5 5200mhz ram. genellikle görsele abanmış oyunlar oynuyorum sıkılınca valorant vs giriyorum, veya simracing tarzı oyunlara giriyorum. tüm oyunları 60-90 fps veya daha üstünde açtığında ortalama kaç yılında oluruz? 1707768546 çözünürlük 1080p. belki ileride...
  13. A

27 k TL'ye gigabyte aero oc 12gb 4070 alınır mı?

Aldım valla gigabyte i ya, galax tasarımı hoşuma gitmedi, amd de istemiyordum zaten, o yüzden en iyi tercihmiş gibi geldi. Asus dual var aynı paraya ama almışken 3 fan olsun dedim.
Top Bottom