Amfobear isimli üyenin son içerikleri

1. A

Acer nitro 5 gtx 1650 ti alınır mı?

Arkadaşlar acil bakabilir misiniz ikinci el bir Acer nitro buldum fiyati 11000 TL özelikleri 16 gb ram 1650 ti ekran karti işlemci i5 10300h alınır mı sizce? Garantisi var
  2. A

2.el Gaming Laptop Önerisi

Arkadaşlar öncelikle merhaba üniversite için bir laptop arıyorum hem oyun oynayabileceğim hem de AutoCAD gibi bazı uygulamalari rahat çalıştırabilecek ikinci el Gaming laptop önerebilirseniz gerçekten çok mutlu olurum. Şimdiden çok teşekkür ederim. Bütçe maksimum 11000-12000 arası kadar...
  3. LAPTOP ARANIYOR!!!

LAPTOP ARANIYOR!!!

11000 TL'ye kadar Gaming Laptop aranıyor.İlginenler mesaj atsın lütfen.
  4. A

Sizce bu laptop alınır mı?

Ya üniversite için lazım hocam hem oyun oynayabilicegim hem de bazı AutoCAD gibi programları kaldırabilecek bir laptop arıyorum. Max 11500 e çıkabilirim
  5. A

Ne alabilirim peki tavsiyen var mı acil laptop almam lazım da üniversite için
  6. A

Arkadaşlar ikinci el bir laptop buldum da sizce alınır mı bir bakar mısınız.Kutu fatura garanti var. Hp Pavilion Gaming Laptop Özellikleri : gtx1660ti ekran kartı 16gb ram 512 gb M2 ssd i5 9.nesil işlemci fiyat:12000 pazarlıkla 11000'e dusebilirim.
  7. A

13 K Masaüstü Pc toplama?

Birader ver telefon numaranı atıyım kimliğimi
  8. A

Ya siz kafayı mı yediniz benim bilgisayarım bile yok zaten daha önce açtığım konuya bakarsanız laptop arıyorum anasini satiyim hemen bı iftira noluyo ya cidden pişman ettiniz 1663328373 Ulan görende rtx 3090 felan satiyo sanır.
  9. A

Dostum sıfır veya ikinci el gibi derdin yoksa bir tane ikinci el pc buldum bence baya iyi bır bakarsın. https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-acil-satilik-oyuncu-bilgisayari-fiyat-dustu-1050031223/detay/
  10. A

10-13k bütçe arası bu pc alınır mı?

Bence sıfır yerine ikinci el kovalayın bunun yerine ,mesela attığım linkteki pc işini görür fazlasını da verir adam 13.5 yazmış ama pazarlıkla 13 e indirirsin büyük ihtimalle...
  11. A

11k'ya kadar laptop önerisi

Arkadaşlar merhaba okul ve oyun oynamak için bir laptop arıyorum bütçe 11k ya kadar zorlanabilir,sizlerden ricam sıfır veya ikinci el laptop önerebilir misiniz hatta ikinci el olursa daha iyi olur.
Top Bottom