Félix Gallardo isimli üyenin son içerikleri

1. Félix Gallardo

Bu dönemde pc alınmaz krdşm

Oyun oynamak profesyonelliğe götürmek hahahahaha olum kim sizi napsın, kendinizi çok değerli mi zannediyorsunuz siz? Oyun oynayıpta zengin olan kaç kişi var? Bir elin parmağını geçmez. Bana kişisel telefon numaranı ve adresini ver bizzat nelere sahip olduğumu göstereyim sana oyuncu kardeş...
  2. Félix Gallardo

22 yaşında olduğuna canı gönülden inanıyorum güzel kardeşim, peki önemli biri misin? Hayır, tek vasfı oyun oynamak olan, vaktinin çoğunu evde geçirip en basit matematik sorusunu bile çözemeyecek kadar ezik birisin. Yukarıda anlatmak istediğim "gereksiz para" harcamayıp, bize yararı dokunacak...
  3. Félix Gallardo

Oyuncu74 kardeş, anlatmaya çalıştığım şey gereksi para harcamak. Oyun oynamak çok mu önemli? Oyun oynayarak memleketi mi kurtaracaksın? Muhtemelen bilgisayarı babacığın sana alacak. O yüzden böyle rahat rahat konuşabiliyorsun. Et değil tavuk yiyeceksin, iPhone değil xiomi kullanacaksın. Şuanda...
  4. Félix Gallardo

Bu devirde iş dışında PC toplamak enayilikten başka bir şey değildir.
  5. Félix Gallardo

"Ahmet" isminde dalga geçilecek ne var?

Arkadaşlar size fikrinizi sormadım, önerinizi istedim. Bazı arkadaşlar din muhabbetin katmış işin içine. Herkes müslüman olacak, imamın ismini taşıyacak diye bir kaide yok.
  6. Félix Gallardo

"Ahmet" isminde dalga geçilecek ne var?

Herkese selam. Yakın bir arkadaşım ismini değiştirmeyi düşünüyor lakin, isminde dalga geçilecek bir şey yok. Adı "Ahmet" var mı bildiğiniz Ahmet ile ilgili dalga geçilecek bir şey? Dilekçe vereceğiz aklımıza bir şey gelmiyor.
  7. Félix Gallardo

10k bu zamanda nasıl bir sistem hak ediyor?

10k'ya söylediğin sistemler şu ekonomik buhranda almak hayal. Tavsiyem 1660 sistemi al geç.
  8. Félix Gallardo

Dualshock 4 V2 güvenilir satış yeri önerin

https://m.trendyol.com/sony/ps4-dualshock-kablosuz-kumanda-black-jet-siyah-v2-eurasia-garantili-p-2135130?boutiqueId=61&merchantId=110889 Eurasia Garantili, replika olma ihtimali yok.
  9. Félix Gallardo

Dualshock 4 V2 güvenilir satış yeri önerin

Trendyol? MediaMark? N11? Güvenilir yerlerdir bunlar.
  10. Félix Gallardo

Çin de yaşayan biri var mı?

Mevzu VPN değil "telefon numarası" güzel kardeşim. VPN'nin ne demek olduğunu biliyorsundur umarım.
  11. Félix Gallardo

Nerede bu Youtuberlar?

Saçma bir soru, saçma bir konu.
  12. Félix Gallardo

Çinde Yeni Virüs Çıktı

Şu Çinliler kadar pis bir millet yok, kainattan yok olsalar keşke.
  13. Félix Gallardo

Yardım Wallet Hakkında Yardım

Arkadaşlar, bu walletlerden btc vs alım-gonderim yapabiliyor muyuz? Misal birisinden btc ile ödeme alacağım, bunu wallet üzerinden alabilir miyim? Aynı şekilde birisine 0,0000018 btc göndermem gerekiyor, gönderebilir miyim?
  14. Félix Gallardo

Asansörlerde Konuşmayın

En son asansöre 12 yaşında binmiştim, çok fazla kişi ile bindiğimiz için kaldırmamış çökmüştü. 3 ve 4. Katın arasında kalmıştık. Dişimi değil direk korkudan ruhumu kaybediyordum hocam. 6 yıldır asansöre binmiyorum, korkuyorum. Sizede binmenizi önermiyorum merdiven çıkın, spor olsun.
  15. Félix Gallardo

🔥TOGG Sedan modeli CES 2022 Fuarında görüntülendi!

Araba çok elit duruyor usta. Bizim gibi şahincilere gitmez bu tür şeyler 😃
Top Bottom