Anaxdust isimli üyenin son içerikleri

1. A

🔥İndirim Superonline 1000 Mbps Fiber Aylik 480₺!

Bende yeni evimde 1000 mbps altyapı konusunda kararsız kaldım sanırım taahhütsüz oldupu için eve taşınmadan önce türknet deneyeceğim
  2. A

❌İndirim Bitti! Philips 65 OLED 708 hepsiburada 59 Bin TL

zv-e10 ile dji osp3 arasında kaldım. Siz zv-e10 kullanan olarak önerir misiniz?
  3. A

Hem Canlı Yayın Hemde Vlog İçin Kamera Önerisi ?

Merhabalar. Hem twitch-kick gibi canlı yayın platformlarında yayın yaparken çok akıcı bir biçimde kullanabileceğim, hemde Youtube'a masa başı videolar, yemek videoları, vloglar gibi çekimler yapacağım bir kamera arıyorum. 2.El' de de seçeneklere yönelebilmem mümkün. 15-25 bin TL bütçe aralığında...
  4. A

Xbox GamePass Oyun indirememe ve açamama sorunu?

Hata kodu dosya sistemi hatası (-2015294512).
  5. A

Xbox GamePass Oyun indirememe ve açamama sorunu?

Beyler Gamepass'im var. Lakin ne oyun indirebiliyorum ne de indirebildiklerimi açabiliyorum, çıldırmak üzereyim bi yardım edin lütfen
  6. A

Twitchte DMCA için Sonar kullanılabilir mi?

Malum twitchte telif yememek için Voicemeeter kullanıyorduk ve farklı bir çıkış noktası seçip orayı müziğe ayırıp yayın çıkışında sesi ayrıştırıp obs üzerinden yayın tekrarlarında sesi kapatmış oluyorduk. Bunu Sonar uygulaması ile başarmamız mümkün müdür?
  7. A

nvidia broadcast ses kesintisi

Aynı sorunu yaşıyorum cevap verecek var mı acaba?
  8. A

Ses Kaydederken Oluşan Bozulma Durumu ?

Merhabalar. Ses kaydederken her şey normal ilerlerken bir anda sesde cızırtı patlama oluyor ve geçiyor. İlginçtir ki OBS programını açıp Adobe auditiondan ses kaydederken eğerki obs açıksa bu cızırtı patlama gidiyor. sorun sizce nerede?
  9. Corsair Void Pro Wireless Sarı

Corsair Void Pro Wireless Sarı

Ufak tefek kozmetik sorunları vardır. Şarj performans gayet iyi durumda, ben memnunum. Arctis 7 Nova aldığım için satıyorum. Kutusu kablosu wireless adaptörü mevcut. Çekim mesafesi çok iyi Güncel
  10. A

❌İndirim Bitti! SteelSeries Arctis Nova 7 Wireless 3.299₺

Hocam kullanan arkadaşlar değer mi alınır mı?
  11. A

HyperX Quadcast Ses Kaydında Mekanik ve Cızırtı

Başıma gelen en garip olay bu. OBS açıkken Audotiondan ses kaydı alırken sorun yok. Ama obs kapadığımda audotionda ses kaydı alırken cızırtı patlama oluyor.
  12. A

HyperX Quadcast Ses Kaydında Mekanik ve Cızırtı

Arkadaşlar aranızda mikrofon kullanan varsa bir sorunum var yardımcı olacak varmı? HyperX Quadcast kullanıyorum. RTX Voice ile voicemeeter'a bağlı olarak. Obs üzerinden yayın kayıdı vs alırken seste bir problem olmamasına rağmen, normal ses kaydında arada cızırtı ve ses mekanikleşmesi oluyor...
Top Bottom