anifraxe isimli üyenin son içerikleri

1. anifraxe

Gamepass artık max 13 ay alınabilecek (geçmiş olsun)

Aylık ücreti ülkemiz şartlarında pahalı değil. xCloud'da resmi olarak Türkiye de kullanıma açılırsa ayda 300 liraya kadar gideri olan bir hizmet bana sorarsanız. Şuan da ultimate üyeliği 220 TL diye biliyorum.
  2. anifraxe

Modding Windows 10 Öldü, Peki Ya Windows 11?

Sizin sorununuz donanım kaynaklı gibi gözüküyor.(Sıvı soğutma olayından bahsediyorum) Aynı donanımda başka bir PC'nin olması bir şeyi kanıtlamaz. O PC'de donanımsal sorun olmayıp sizin PC'de olması çok muhtemeldir.
  3. anifraxe

NVIDIA Yeni Uygulamaya Geçti ( Denetim Masası )

Geforce Experience'de ki oyun ayarlarını optimize etme seçeneği NVIDIA App'te çalıştıramadım. Her oyunda; "Ayarlarınız alınamıyor" diye hata alıyorum. Böyle olan var mı başka?
  4. anifraxe

Rehber RTX 4060 Laptop GPU'sunu RTX 4060 Masaüstü GPU Performansına Getirmek !

Aşağıda ki grafikten baktım kart en fazla 2760 MHz'de çalışmış. O yüzden 2760 MHz'e düşürdüm Curve Editor kısmından. Bu şekilde bir sonuç aldım. Yapabilmişim sanırım değil mi? Sizce 2770-2765 MHz falan da denemeli miyim? 5-10 MHz'in çok bir farkı olur mu? Ne yapmamı önerirsiniz? Çok fazla art...
  5. anifraxe

Size yazdıktan sonra çözdüm orayı, teşekkür ederim ilginize.. 1708636359 @$ilent 3DMark programı ile test yaparken; "Test run was cancelled by user" şeklinde hata alıyorum ve yarıda bitiyor test. Neden böyle oluyor bir bilginiz var mıdır acaba?
  6. anifraxe

@$ilent Çekirdek hızını 2775 yaptım dediğiniz gibi. Bellek hızını da 8501 MHz değerine çıkartmamızı gerektiğini söylemişsiniz. Fakat bellek hızını nasıl yükselteceğimi bulamadım. Nereden yapılıyor bu işlem tam olarak? MSI Afterburner ana ekranında Core Clock ve Memory Clock seçeneklerini...
  7. anifraxe

@$ilent Merhaba, ben de HP Victus 16 S0023NT model laptopa sahibim.(R5 7640HS - RTX 4060). Sanırım aynı GPU'lara sahibiz. Fakat bu overclock olaylarını hiç anlamıyorum. Rehberinize göz atmama rağmen pek bir şey anlayamadım. Yardımcı olabilir misiniz bana acaba?
  8. anifraxe

İnceleme -----------

Ben de Victus kullanıyorum bu arada 😂 Ben R5 7640HS-RTX 4060'lı modeli kullanıyorum ama. Hatırlarsınız muhtemelen bir aralar 28 bin TL'ye kadar düşmüştü bu model. O zamanlar almıştım rakibi yoktu o fiyatlarda. En yakın rakibi 34 bin TL'ye R7 7735HS'li Asus TUF'tu. O da Victustan daha kötü bir...
  9. anifraxe

İnceleme -----------

R7 7840HS'de Cinebench skorlarında birkaç bin fark var. Fakat R5 7640HS'de Cinebench R23 skorunda 300 civarı puan farkı varken Cinebench R24 skorunda hiç fark oluşmuyor mesela. O yüzden R5 7640HS daha optimize.
  10. anifraxe

İnceleme -----------

R7 7840HS'li Victuslarda limit çok sıkıntı maalesef. Çünkü bu işlemci limitsiz cihazlarda, Nitro 16, Lenovo LOQ gibi cihazlarda 90W civarı güç çekebilen bir işlemci. Fakat Victus, 60W limitlenmiş. R5 7640HS'li cihazlara gelecek olursak limit o kadar etkilemiyor. Aynı şekilde R5 7640HS'li...
  11. anifraxe

Arkadaşım ve benim FPS farkım

RX 6650 XT, RTX 3060'dan daha üstün bir GPU. Burada garip olan şey nedir?
  12. anifraxe

Cs 2 hilesi virüs mü

Allah annene babana ve tüm çevrene sabır versin. Allah kimseye senin gibi bir çocuk, senin gibi bir dost nasip etmesin.. Bu nasıl bir yüzsüzlüktür ya..
  13. anifraxe

Bu Gamepad alınır mı?

Alınır. F310 gibi bir hataya düşmeyin. Replika DS4 veya replika Xbox Controller alın. F310 fiyatını hak eden bir gamepad değil ve replika gamepadlerden çok da bir farkı yok açıkçası.
  14. anifraxe

2 Aynı Sistem Özellikleri Olan Sistemde Farklı Fps Değerleri?

Monitörün Hz değeri performansa etki edebilir diyen olmuş Allahım sabır ver.. Şimdi konuya gelecek olursak: Ben sizi tam anlayamadım şuan da. Grafik ayarlarınız aynı mı yoksa değil mi? Grafik ayarlarınız aynı değilse 2 bilgisayarda da aynı ayarlara alıp denemeniz lazım. Onun haricinde 2...
  15. anifraxe

Neden insanlar Netspeed'de sorun yaşıyor?

Fiyat farkından dolayı Turknetten Netspeed'e geçiş yaptım geçen ay. Turksat ve Millenicom haricinde tüm bilindik ISS'leri kullandım ve sadece Turknetten memnun kaldım bugüne kadar. Sadece fiyat farkından dolayı Netspeed'e geçmek istemiştim. Turknet 300 lira faturam varken netspeedte 6 ay boyunca...
Top Bottom