anilbabalgsokuyor??? isimli üyenin son içerikleri

1. anilbabalgsokuyor???

Telefon dondu, kapandı, açılmadı

yaptırmam lazım steam den discord a her şey gider yazılım atarsam
  2. anilbabalgsokuyor???

Oyun da oynamıyorum ki. Ucuz bir kısa devre olmasını dileyeyim artık.
  3. anilbabalgsokuyor???

Anakart üzerindeki bir kısa devreden kaynaklı olabilir mi? 1676841411 Bataryada sorun çıkmamıştır herhalde öyle olsa direk kapanırdı.
  4. anilbabalgsokuyor???

Veri kurtarsında Authenticator ile discord da gidecek notlar da bırak şifresini kendisini bile hatırlamadığım postalarda
  5. anilbabalgsokuyor???

Anakart'ı geri canlandırmak bana kaça patlar?
  6. anilbabalgsokuyor???

Yazdım konuda orda da tepki yok 1676841064 Öyle gözüküyor ama yanması için sebep yok
  7. anilbabalgsokuyor???

Denedim onları; ses açma + güç, ses kısma + güc, ses açma + ses kısma + güç
  8. anilbabalgsokuyor???

Telefonla Instada gezerken birden ekranı dondu ne güç tuşu ne dokunmatiği çalıştı sonra gittim güç tuşuna basılı tuttum bi süre sonra kapandı. Sonra geri açmaya çalıştım ama ses seda yok. Ne bildirim ışığı yanıyor ne ekran açılıyor. Şarja taktım yine aynı şekilde bir şey olmadı. Telefon: Poco X3...
  9. anilbabalgsokuyor???

Bataryayı telefonsuz şarj etme

E nasıl açıcam ben bu telefonu o zaman?
  10. anilbabalgsokuyor???

Bataryayı telefonsuz şarj etme

Poco X3 Pro cep telefonumda kronik bir sorun var. Depolama dolmaya başladığında sürekli kendini tekrar tekrar başlatıyor. Düzelmesi için recovery mode da biraz bekletip safe mode da açmam gerekiyor. Son seferinde ise şarjım olmadığı için telefon recovery mode u açma menüsüne giemedi. Bende...
  11. anilbabalgsokuyor???

Android Poco X3 Nfc / X3 Pro / Mi 11 Lite Hangisinin kamerası daha iyi ?

Türkiye şartları belli eğer alıp iyi bir süre kullanacak ise bence x3 alması daha iyi olur çünkü uzun sürede yavaşlamaz ve kameraların arasında çok bir fark yok galiba dediğiniz kadarıyla.
  12. anilbabalgsokuyor???

POCO X3 PRO, SUYA DAYANIKLI MI?

Poco X3 Pro aldıktan sonra böyle bir şey aklımda yoktu ben telefon sadece su sıçramalarına dayanıklı zannederken suya dayanıklı olduğunu okudum. Şimdi açıkcası su altı çekim yapim desem eğer olayı yanlış anladıysam bu telefon elimde kalır ve artan dolardan sonra bunun acısından birdaha biryere...
  13. anilbabalgsokuyor???

İphone almaya değer mi ? benim açımdan

hayırlı olsun
  14. anilbabalgsokuyor???

Telefon kamerasına USB lehimleyerek kullanmak mümkün mü?

öhömm 1630546790 önemli olan program değil adamın lehimlediği yerler vs.
  15. anilbabalgsokuyor???

Telefon kamerasına USB lehimleyerek kullanmak mümkün mü?

Bu aralar kameralara ve DIY videolarına sardım ve karşıma bu video çıktı. (link aşağıda) Videoda adam farklı telefonlardan söktüğü kameralara USB kablo lehimleyip, ardından dönüştürücü ile telefona takarak bir program yardımıyla kamerayı kullanıyordu. Açıkcası diğer SPY Kameralara baktım ve...
Top Bottom