Anonim32 isimli üyenin son içerikleri

1. A

Ho omen 16 undervolt yardim

Omen uygulamasindan yapiliyor resim attim kac yapmam en stabil sekilde calistirir onu bilmiyorum iste
  2. A

Ho omen 16 undervolt yardim

Hp omen 16 Rtx 4080 i7 13700hx Laptopuma undervolt yapmak istiyorum Omen gaming hub menusunden yapicam hangi degerde yapmaliyim en stabil hangisinde calisiyor yardimci olurmusunuz
  3. A

Laptopumun bu fps degerleri normal mi

Hp omen 16 rtx 4080 i7 13700hx laptopum var valorantta bazen 190lara kadar dusuyor fps ortalama 250-300 arasi oluyo genelde normal mi
  4. A

Laptopumun boyle durmasi bi zarar verir mi

Azicik mousepadin ustunde duruyor
  5. A

Hp omen 16 mux switch acma

Hp omen 16 rtx 4080lisi var mux switchi nereden acicam omen gaming hubden yapiyor internette bazi kisiler ama ben oraya girince sadece optimus secenegi var
  6. A

EA FC24 Hz 60'ta sabit kaldı

Ben cozdum pcyi win 11e yukselttim artik 165fps oynuyorum sabit ve oyunu tam ekran degil kenarsiz pencerelide oyna fps artiyor baya
  7. A

Laptopumun bu fps degerleri normal mi

Hp omen 16 laptopum var Rtx 4080 i7 13700hx 32gb ram Var Cyberpunk degerleri bunlar tum ayarlar en yuksekte 2. Fotografta dlssi actim kalite modunda rtx ful acik ikisindede
  8. A

windows 10 yuklu bilgisayara sıfırdan windows 11 kurmak istiyorum

disk kısmına gelincede sil yapınca format atmış oluyorum ve sıfırdan kurmuş oluyorum değil mi?
  9. A

windows 10 yuklu bilgisayara sıfırdan windows 11 kurmak istiyorum

bilgisayarım windows 10 pro benim istediğim sanki freedos muş gibi windows 11 kurmak formatlayarak nasıl kurmam lazım?
  10. A

fc 24 kare hızı 60a sabit değişmiyor

intel kanka düzelmedi ya
  11. A

dostum ddeğiştirmeme izin vermiyor o ayarı değiştirmeme izin verse alıcam zaten 165 e
  12. A

EA FC24 Hz 60'ta sabit kaldı

dostum bi çözüm bulabildin mi aynı sorun bendede var
  13. A

laptopumun ekranı 165 hz ama o 60ı değiştiremiyorum ve sabit 60 fps alıyorum
Top Bottom